Rozmiar:
Kontrast:

Czy jesteś smartfon lovers?

Czasy, gdy dzieci nie korzystały z rozrywki, jaką jest Internet w telefonie już dawno minęły. Ty i Twoja żona też lubcie sprawdzić, co słychać na Facebooku, albo poczytać artykuły w sieci bez włączania komputera. Ale spokojnie nie jesteście wyjątkami!

Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez smartfonu. To nic dziwnego, przecież większość spraw załatwiamy korzystając właśnie z niego. Ale czy wiesz, że praca nie jest najważniejszym powodem, dla którego posiadasz smartfon? Zobacz:

  • 66% z nas – mieszkańców w Europy Środkowo – Wschodniej, uważa, że smartfon pełni ważną rolę w naszym życiu
  • Ta sama grupa 66% osób uważa, że źle się czuje, gdy go zapomni
  • Z kolei 51% nie wyobraża sobie rezygnacji z używania go

Dlaczego tak się dzieje? A dlatego, że w telefonie mamy dziś tyle funkcji i możliwości, które w połączeniu z dostępem do Internetu sprawiają, że spędzamy tam mnóstwo czas i załatwiamy wiele spraw. Co bardziej ciekawe Ty i 74% twoim znajomych nie rozstaje się z nim nawet w nocy i ma go codziennie obok łózka, gdy śpi. Takie zachowanie nie powinno dziwić, bo 91% z nas po prostu kocha smartfony! Tak, więc jeśli zauważasz u siebie podobne zachowania to zdecydowanie jesteś smartfon lovers. I określenie to nie jest przesadą, bo 84% z nas wykorzystuje go, jako podstawowe narzędzie kontaktu z bliskimi.

Badania badaniami, ale mało, kto pamięta, że aby być smartfon lovers i kontaktować się z bliskimi potrzebujesz nielimitowanego dostępu do Internetu i rozmów. Dlatego w Virgin możesz stworzyć rodzinną grupę, w której za pierwszy numer zapłacisz jedynie 29 zł, a cztery kolejne dostaniesz za połowę tej ceny. A co otrzymasz w zamian? Nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMS-y, MMS-y i 20 GB Internetu.

Szczegóły możesz sprawdzić tutaj: https://virginmobile.pl/oferty/abonament/grupa

 

 

Dane pochodzą z badania przeprowadzonego przez IPSOS dla Huawei.

Ładowanie
OK

Aby usprawnić funkcjonowanie naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z virginmobile.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.