#CallMeMaybe - rozpieszczamy ze SKYN

Jak wiadomo, do tanga, rozmawiania i SMS-owania trzeba dwojga. Dlatego przy zamówieniu nowego startera lub przenoszeniu numeru możesz wziąć udział w promocyjnej akcji #CallMeMaybe i podarować wyjątkowej osobie coś wyjątkowego.

Rozpieszczaniem warto się dzielić z innymi, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo! Dlatego, podczas zamówienia startera lub przenoszenia numeru poprzez naszą stronę wystarczy w ostatniej części formularza zaznaczyć odpowiednią opcję, dzięki której otrzymasz trzy prezerwatywy SKYN. Starter oraz zestaw promocyjny dostarczy Ci bezpłatnie kurier. Takie to proste – nie wychodząc z domu, możesz od razu zacząć korzystać z numeru w naszej sieci i… nie tylko.

Na każdym z trzech opakowań prezerwatyw znajdziesz specjalne miejsce na wpisanie numeru telefonu. Możesz wpisać na nim swój numer i podarować prezent wyjątkowej osobie. Jeżeli zdecydujecie się na coś więcej, nie zapomnijcie użyć tego, co znajduje się w opakowaniu. 

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Ładowanie
OK

Aby usprawnić funkcjonowanie naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z virginmobile.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.