Uwaga, podwajamy Internet!

Podwójne widzenie zazwyczaj nie oznacza niczego dobrego, jednak nie tym razem. Ogłaszamy GigaGigaNet i rozpieszczamy wszystkich miłośników surfowania po Internecie podwójną dawką gigabajtów! A to wszystko jedynie za 5 złotych.

Kilka dni temu Gigababcia odwiedziła okulistę. Skarżyła się na podwójne widzenie. Diagnoza była oczywista: to nie choroba, to GigaGigaNet w Virgin Mobile! Nie zdążyliśmy jej uprzedzić o naszej promocji GigaGigaNet, czyli podwojeniu liczby gigabajtów w pakietach #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ i #DLAMNIESUPER. Ty już wiesz, więc możesz wpisać kod *222*555# i rozkoszować się dodatkowym Internetem LTE, gdzie tylko chcesz!

Promocja GigaGigaNet będzie automatycznie podwajała liczbę gigabajtów wynikających z aktywnego pakietu i z #Dokładki_3GB przy każdym odnowieniu pakietu podstawowego. Do łącznej puli internetu dodawane są również darmowe gigabajty, które przysługują lojalnym i przenoszącym numer klientom.

Wybierając pakiet #PEŁENLUZ i dokładając dodatkowe 5 zł, możesz mieć do dyspozycji aż 10,5 GB transferu danych. Mało? Uwzględniając bonusowe 3 GB dla wiernych klientów w pakiecie #DLAMNIESUPER mobilny Internet szybuje aż do 29 GB!

Pakiet 3w1

Cena pakietu

Liczba GB w pakietach 3w1 i #Dokładce_3GB

Dodatkowa liczba GB z tytułu promocji #GigaGigaNet

Opłata cykliczna za #GigaGigaNet

#PEŁENLUZ

19 PLN

5 GB/5,5 GB*

5 GB

5 złotych

#BEZLIMITU

29 PLN

7 GB/8 GB*

7 GB

5 złotych

#NAJLEPIEJ

39 PLN

11 GB/13 GB*

11 GB

5 złotych

#DLAMNIESUPER

49/59 PLN

13 GB/16 GB*

13 GB

5 złotych

*Liczba GB dla przenoszących numer lub lojalnych klientów.

 

Do puli Internetu nie wlicza się oczywiście transfer danych, generowany wewnątrz aplikacji Facebook, Messenger, Twitter, GG i Ask.fm.

 

Więcej informacji i regulamin tutaj

Ładowanie
OK

Aby usprawnić funkcjonowanie naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z virginmobile.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.