Za darmo to możesz dostać… nawet 20 GB w Albonamencie!

Nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich sieci za 26 złotych miesięcznie, a do tego nawet 20 GB darmowego internetu przez pół roku? Brzmi nieźle! W Albonamencie jest tak, że Ty decydujesz. Jeśli nie lubisz się ograniczać, to promocja z internetem za darmo jest właśnie dla Ciebie.

Jak działa Albonament?

Pamiętaj, w życiu liczy się wybór. U nas sam decydujesz z czego chcesz korzystać i za co chcesz płacić. Albo możesz kupić Pakiety Cykliczne i o nic się nie martwić , albo korzystać z usług według cennika. Albonament możesz w dowolnym czasie i na bieżąco dopasowywać ofertę do swoich potrzeb - zmieniając pakiety cykliczne na wyższe lub niższe. Dodatkowo, jeśli chwila tego wymaga, możesz dokupić jednorazowo pakiet netu, minut, czy SMS-ów, który pozostanie aktywny 30 dni.  To proste, wybierasz, co chcesz i cieszysz się ofertą skrojoną na miarę.

Darmowy internet przez 6 miesięcy

Chcesz mieć jeszcze więcej? Jeśli zdecydujesz się na minuty i SMS-y bez limitu za 26 złotych miesięcznie, dostaniesz od nas dowolny pakiet internetu (nawet 20 GB!) w prezencie – przez pół roku, miesiąc w miesiąc! Dzięki temu możesz do woli rozmawiać i SMS-ować, a surfować niemal bez końca.

I jak przekonany? Zatem do dzieła! Tutaj skonfigurujesz swój abonament

Ładowanie
OK

Aby usprawnić funkcjonowanie naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z virginmobile.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.