Złap 35 zł na pierwszy przejazd z mytaxi!

Spieszysz się? Nie masz gdzie zaparkować? Chcesz dojechać na dworzec lub lotnisko? Potrzebujesz taxówki? Dobrze się składa, bo w Virgin OKazje znajdziesz kody umożliwiające darmowy pierwszy przejazd z mytaxi do wartości aż 35 zł!

Mytaxi to pierwsza na świecie aplikacja, dzięki której możesz zamówić, ocenić i zapłacić za kurs. Zasada działania oparta jest o pomysł, aby połączyć bezpośrednio kierowcę z pasażerem i zaoferować obu stronom nowoczesną alternatywę w stosunku do klasycznego sposobu zamawiania taxi. Do dnia dzisiejszego, specjalnie w tym celu napisana aplikacja (dostępna na iOS, Android, Windows Phone i BlackBerry), została pobrana ponad 10 milionów razy i można z niej skorzystać w ponad 40 miastach, gdzie jest używana przez ponad 45.000 taksówkarzy.

Aby cieszyć się darmowym przejazdem z mytaxi zarejestruj się w Klubie Virgin (jeśli jeszcze nie posiadasz konta przejdź tu: virginmobile.pl/rejestracja). Nawet jeśli nie jesteś naszym klientem, to możesz po prostu złapać atrakcyjne okazje rejestrując się w programie Virgin OKazje! Do mytaxi i wielu innych Partnerów!

Sprawdź wszystkie zniżki, które przygotowaliśmy dla Ciebie na virginmobile.pl/virgin-okazje.

Ładowanie
OK

Aby usprawnić funkcjonowanie naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z virginmobile.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.