Złap 50 zł na Wybielanie Zębów w 10 Minut ze STYLE‘ WHITE!

STYLE’ WHITE Paris - Profesjonalny Zestaw do Wybielania Zębów w Domu - Wybielanie w 10 Minut

Zestaw STYLE‘ WHITE to bezpieczny dla szkliwa i dziąseł żel do wybielania zębów w domu. Żel wybielający zęby STYLE’ WHITE usuwa plamy i przebarwienia. Zestaw do wybielania zębów zawiera żel do wybielania, lampę LED do wybielania, silikonową nakładkę na zęby, paski wybielające oraz paletę kolorów do sprawdzania postępów w wybielaniu. Linia francuskich produktów do wybielania STYLE’ WHITE to także chusteczki do czyszczenia zębów oraz pędzelek do wybielania i pielęgnacji zębów. Wybielanie zębów nie było jeszcze takie proste.

  • Bezpieczny dla szkliwa i dziąseł (bez nadtlenku wodoru)
  • Skutecznie wybiela zębyUsuwa plamy i przebarwienia
  • Żel w 100% z naturalnych składników
  • Zestaw opracowany i polecany przez stomatologów
  • Bestseller prosto z Paryża

Sprawdź ofertę na www.stylewhite.pl

Aby skorzystać ze zniżki, zarejestruj się w Klubie Virgin (jeśli jeszcze nie posiadasz konta przejdź tu: virginmobile.pl/rejestracja). Nawet jeśli nie jesteś naszym klientem, możesz po prostu złapać atrakcyjne okazje rejestrując się w programie Virgin OKazje! Czeka na Ciebie 50 zł na produkty do wybielania zębów w StyleWhite.pl i u wielu innych Partnerów!

Sprawdź wszystkie zniżki, które przygotowaliśmy dla Ciebie na virginmobile.pl/virgin-okazje

Ładowanie
OK

Aby usprawnić funkcjonowanie naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z virginmobile.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.