Złap darmową wejściówkę do najnowocześniejszego klubu fitness w Warszawie

Szukasz idealnego miejsca na trening? Mamy dla Ciebie wejściówkę 24h do klubu CityFit ONZ (Twarda 18) lub CityFit Targówek (ul. Głębocka 13).

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, których misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. W klubach CityFit zadbano o każdy detal aranżacji wnętrz i innowacyjne rozwiązania. Przestronne i nowoczesne wnętrza klubów wyposażone są w prestiżowy sprzęt do ćwiczeń (TechnoGym, Matrix, Escape Fitness), profesjonalne nagłośnienie (Bose) oraz liczne udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Klubowicze CityFit nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą … na wzór odcisku palca. A do monitorowania postępów udostępniono im FitQuest – rewolucyjne urządzenie pomiarowe, dostępne tylko w CityFit. Wszystko po to, by trening był przyjemnością. Dowiedz się więcej na www.cityfit.pl.

Aby skorzystać z okazji zarejestruj się w Klubie Virgin (jeśli jeszcze nie posiadasz konta przejdź tu: virginmobile.pl/rejestracja). Nawet jeśli nie jesteś naszym klientem, to możesz po prostu złapać atrakcyjne okazje rejestrując się w programie Virgin OKazje! Czekają na Ciebie wejściówki do CityFit i okazje do wielu innych Partnerów!

Sprawdź wszystkie zniżki, które przygotowaliśmy dla Ciebie na virginmobile.pl/virgin-okazje

Ładowanie
OK

Aby usprawnić funkcjonowanie naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z virginmobile.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.