Rozmiar:
Kontrast:

Złap dostęp na 30 dni za darmo do audiobooków w Storytel!

Storytel to cyfrowa usługa abonamentowa, umożliwiająca streaming audiobooków na telefonach, tabletach i komputerach. Aby z niej skorzystać, należy zarejestrować się w serwisie Storytel i pobrać darmową aplikację (na platformy iOS, Android i Windows Phone). Teraz w Virgin OKazje złapiesz kod aktywujący usługę premium na miesiąc za darmo!

Mechanizm działania Storytel zbliżony jest do Spotify - użytkownik wnosi stałą miesięczną opłatę i może słuchać audiobooków bez żadnych ograniczeń. Książki przesyłane są na jego urządzenia strumieniem w formacie mp3. Aby móc słuchać audiobooków będąc poza zasięgiem sieci, użytkownik może przechowywać książki w trybie offline. Storytel dystrybuuje audiobooki wielu polskich i zagranicznych wydawców.

Aby cieszyć się miesięcznym dostępem do Storytel zarejestruj się w Klubie Virgin (jeśli jeszcze nie posiadasz konta przejdź tu: virginmobile.pl/rejestracja). Nawet jeśli nie jesteś naszym klientem, to możesz po prostu złapać atrakcyjne okazje rejestrując się w programie Virgin OKazje! Do Storytel i wielu innych Partnerów!

Sprawdź wszystkie zniżki, które przygotowaliśmy dla Ciebie na virginmobile.pl/virgin-okazje.

Ładowanie
OK

Aby usprawnić funkcjonowanie naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z virginmobile.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.