Złap okazję i podróżuj z nawigacją Navitel!

Z Navitelem zawsze trafisz do celu nawet bez internetu! A w Virgin OKazje złapiesz kody na dostęp do Navitel Navigator!

Navitel Navigator to aplikacja z dokładnymi mapami i nawigacją na smartfon lub tablet. Działa także bez dostępu do internetu. Używając aplikacji Navitel Navigator możesz czuć się bezpiecznie w każdej okolicy gdyż mapy i baza teleadresowa aktualizowana jest kilka razy w roku. Otrzymasz informacje o dozwolonej prędkości, zostaniesz poinformowany gdzie można spodziewać się kontroli, szybko znajdziesz stacje benzynową, warsztat czy hotel. Navitel Navigator sprawnie działa na smartfonach z Androidem, Windows Mobile i Black Berry. Używając opcji On-Line dodatkowo otrzymasz informację o korkach, pogodzie i zdarzeniach na Twojej trasie. Planując podróż rowerem, pieszo, samochodem osobowym lub ciężarówką ułatwisz i skrócisz sobie podróż ustawiając odpowiednią opcję.

Aby cieszyć się darmowym miesiącem opcji Premium Navitel Navigator zarejestruj się w Klubie Virgin (jeśli jeszcze nie posiadasz konta przejdź tu: virginmobile.pl/rejestracja). Nawet jeśli nie jesteś naszym klientem, to możesz po prostu złapać atrakcyjne okazje rejestrując się w programie Virgin OKazje! Do Navitel i wielu innych Partnerów!

Sprawdź wszystkie zniżki, które przygotowaliśmy dla Ciebie na virginmobile.pl/virgin-okazje

Ładowanie
OK

Aby usprawnić funkcjonowanie naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z virginmobile.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.