Złoty Starter, co się świeci. Teraz za darmo!

Gigababcia założyła czapkę Mikołaja i rozdaje prezenty! Stwierdziła, że idealnym pomysłem na podarunek jest ozłocenie swoich wnuczków. Dlatego łatwy do zapamiętania Złoty Numer można zamówić... za darmo.

Standardowo, za Złoty Numer musiałbyś zapłacić 199 złotych, ale nie tym razem. Naszym prezentem jest obniżka opłaty... do 0 zł! Jeżeli chcesz mieć jeszcze prostszy numer – Platynowy – proszę bardzo. Obniżyliśmy opłatę za taki numer aż o połowę. Teraz kosztuje on tylko 199 złotych.

Złote lub Platynowe Numery przypisane są do większości starterów, np. starterów bez pakietu z 5 zł na saldzie. Tę kwotę możesz wykorzystać na co chcesz, np. rozmowy telefonicze i składanie życzeń świątecznych. Druga możliwość to zamówienie starteru z wybranym pakietem 3w1 - #PEŁENLUZ, BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ, #DLAMNIESUPER.

Jak zamówić?

Darmowy Złoty lub promocyjny Platynowy Numer możesz zamówić na naszej stronie. Starter dostarczy do Ciebie kurier w darmowej dostawie, który jednocześnie dopełni formalności zarejestrowania numeru. I tyle, możesz cieszyć się wyjątkowym numerem telefonu.

Warto się spieszyć, bo Złote i Platynowe Numery mają to do siebie, że nie da się ich mnożyć – liczba jest ograniczona.

Więcej informacji czym jest Złoty Numer znajdziesz w naszym artykule.

Ładowanie
OK

Aby usprawnić funkcjonowanie naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z virginmobile.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.