Rozmiar:
Kontrast:

Grupowe wideo rozmowy na Snapchacie – czy to zadziała?

Snapchat jest jedną z popularniejszych aplikacji używanych przez młodą część naszego pokolenia. Ta grupa wykształciła już wielu influencerów. Od teraz wszyscy oni mogą cieszyć się możliwością prowadzenia grupowych wideo rozmów. Pytanie czy to rzeczywiście zadziała.

Jak podaje Snapchat nowa funkcja pozwoli rozmawiać jednocześnie z szesnastoma znajomymi. Jeśli jednak będzie interesowała nas większa liczba rozmówców, to bez wideo będziemy mogli rozmawiać aż z 32 osobami.  Dodatkowo aplikacja wprowadza odświeżony system Stories w którym będzie można wspomnieć o innym użytkowniku, a ten od razu dostanie informacje o tym, że o nim wspominamy.

Czy to będzie rzeczywiście działać?

Dla mniej wtajemniczonych wyjaśniamy, że takie korzystanie z aplikacji będzie wymagać dobrego dostępu do sieci, ale przede wszystkim związane jest z pobieraniem dużej liczby danych. Co w takiej sytuacji zrobić?

To proste! Wystarczy zaopatrzyć się w taką ofertą, która pozwoli Ci bez stresu korzystać z nowej funkcji. Taka ofertę oczywiście znajdziesz w Virgin Mobile. W ofercie GIGADAJE na kartę za 25 zł otrzymasz aż 15 GB danych do wykorzystania przez miesiąc. Możesz też wskoczyć na nasz abonament, gdzie z pośród trzech dostępnych planów wybierzesz ten który najbardziej Ci odpowiada. W każdym z nich znajdziesz odpowiednio dużą paczkę danych za dobrą cenę! Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.


Co jeszcze możesz zrobić, aby korzystać wygodnie z nowych funkcji?

Po pierwsze warto przemyśleć z iloma osobami rzeczywiście chcemy rozmawiać oraz zaopatrzyć się w telefon, który pozwoli nam bez problemów obsłużyć taką liczbę połączeń w jednym czasie. W końcu kto chciałby, aby jego rozmowy się przycinały.

Warto więc przygotować się na zmiany, które oferuje Snapchat, aby dobrze wykorzystać jego możliwości.

Ładowanie
OK

Aby usprawnić funkcjonowanie naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z virginmobile.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.