Gdzie nas znajdziesz?

Sprawdź, gdzie znajdziesz najbliższy punkt sprzedaży.
Wybierz ofertę, która Cię interesuje:

Sprawdź na mapce poniżej, gdzie możesz poznać szczegóły naszej oferty i podpisać umowę na abonament:

Chcesz kupić starter lub doładować się? Zdecydowałeś się przenieść numer do oferty na kartę?
A może interesuje Cię rejestracja numeru lub dokończenie rejestracji rozpoczętej on-line?
Sprawdź na mapce poniżej, gdzie uzyskasz pomoc.

Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię kategorię w polu „Co chcesz zrobić”.


W tych punktach dokonasz weryfikacji swoich danych po wypełnieniu wygodnego formularza online dostępnego tutaj.

Wybierz, co chcesz zrobić w menu powyżej

Sprawdź szczegóły

Udaj się do jednego z punktów partnerskich (Żabka, Freshmarket, Poczta Polska, Telakces, Ruch, Kolporter, Media Star, Inmedio, Relay, 1 minute, Discover, Hubiz, Hello, Virgin, sieć stacji paliw Shell, Lotos, BP, Statoil oraz niezależne punkty GSM).

Sprawdź szczegóły

Udaj się do jednego z punktów partnerskich (Żabka, Freshmarket, Poczta Polska, Ruch, Kolporter, Media Star, Inmedio, Relay, 1 minute, Discover, Hubiz, Hello, Virgin, sieć stacji paliw Shell, Lotos, BP oraz Statoil). Weź ze sobą: dokument tożsamości (np. dowód osobisty) oraz kartę SIM, którą chcesz zarejestrować.


Gdzie kupić starter to jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań. Odpowiedź na to jest jednak prosta. Dziś można go kupić w zasadzie wszędzie. Istnieje ogromna sieć sprzedaży, która oferuje startery. Można go kupić w sieci Żabka, Teleakces, czy kioskach Ruchu. Jednak coraz częściej kupujemy starter przez Internet. Po prostu zmawiamy go przez stronę internetową. Zostaje on do nas wysłany pocztą, przeważnie kurierem.

Starter do telefonu – co to jest?

Starter do telefonu do nic innego jak karta SIM, którą zakupisz w kiosku lub zamówisz u nas przez internet. Ta karta SIM musi zostać włożona do twojego telefonu. Następnie musisz wykonać z niego połączenie na dowolny numer, aby została ona aktywowana. Starter do telefonu to również nowy numer. Każdy taki starter posiada indywidualny numer telefonu jak i numer PUK, którym w razie konieczności możesz odblokować kartę. Starter do telefonu posiada także pewną kwotę środków pieniężnych załadowanych na ten konkretny numer. Dla przykładu jeśli kupujesz starter virgin za 5 zł, to po aktywowaniu karty masz na swoim koncie 5 zł do wykorzystania na rozmowy i SMS-y. Czytaj więcej


Gdzie kupić starter Virgin Mobile?

Starter Virgin Mobile kupisz na terenie całego kraju. Posiadamy sieć punktów partnerskich oferujących nasze startery na kartę. Są to między innymi:

 • Żabka
 • Freshmarket
 • Poczta Polska
 • Telakces
 • Teletorium
 • Ruch
 • Kolporter
 • Media Star
 • Inmedio
 • Relay
 • 1 minute
 • Discover
 • Hubiz
 • Hello
 • Świat Prasy
 • Salony Prasowe
 • Niezależne Kioski i punkty GSM

Jeśli chcesz sprawdzić, gdzie dokładnie w Twojej okolicy możesz kupić starter Virgin Mobile, to wejdź na stronę gdzie kupić starter. Pisz lokalizację lub pozwól przeglądarce zlokalizować Cię samodzielnie. Wówczas zobaczysz na mapie punkty, w których możesz kupić nasz starter.

Inną metodą na zakup startera jest zamówienie go przez internet. Wystarczy wejść na stronę „chcę nowy numer i zamówić starter za 5 zł z darmową dostawą. Kurier dostarczy Ci go w maksymalnie dwa dni.


Jaki kupić starter na kartę?

Zastanawiasz się, jaki starter kupić? Masz kilka opcji do wyboru. Standardowo starter zakupiony w naszej sieci posiada 5 zł salda, które możesz wykorzystać na rozmowy czy SMS-y. Jednak jest to dość mała kwota. Wówczas rekomendujemy załadować konto kwotą wystarczająca na aktywację konkretnej oferty na kartę. Jakie oferty na kartę możesz otrzymać?

 • #MINI 3 – powinieneś wybrać tę opcję, jeśli chcesz mieć tani Internet na kartę; za jedyne 3 zł miesięcznie możesz korzystać z 300 megabajtów transferu, a dodatkowo masz 30 minut do wykorzystania na połączenia ze wszystkimi sieciami krajowymi i numerami stacjonarnymi oraz 30 SMS-ów do wszystkich sieci; jeśli szukasz, gdzie jest najtaniej na kartę, to dobrze trafiłeś – wybierz taryfę #MINI 3;
 • #MINI 9 – chcesz mieć stały dostęp do Internetu, ale korzystasz głównie z mediów społecznościowych, serwisów informacyjnych i aplikacji z prognozą pogody czy aplikacji swojego banku – nie przepłacaj, wybierz Internet LTE na kartę w ramach oferty #MINI 9; za jedyne 9 zł miesięcznie otrzymujesz 1 gigabajt transferu danych, a także 300 minut na połączenia do wszystkich sieci krajowych i na telefony stacjonarne oraz 300 SMS-ów do wszystkich sieci;
 • #GIGADAJE 7 – lubisz być w stałym kontakcie online ze znajomymi, oglądasz filmiki w Internecie i czasem wysyłasz lub pobierasz duże pliki? Skorzystaj z oferty #GIGADAJE 7, w której za 7 zł tygodniowo dostajesz 3 gigabajty transferu do zużycia przez 7 dni, a także rozmowy i SMS-y bez ograniczeń do wszystkich sieci; to opcja idealna dla ciebie, jeśli szukasz oferty bez limitu na kartę, ale nie chcesz płacić dużo;
 • #GIGADAJE, – jeśli nie wyobrażasz sobie dnia bez surfowania po Internecie, jesteś aktywny w mediach społecznościowych, oglądasz wideo i grasz online, a czasem potrzebujesz dostępu do sieci także na innych swoich urządzeniach, to znaczy, że szukasz oferty Internetu na kartę #GIGADAJE - w pakiecie otrzymujesz najwięcej Internetu na kartę i nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci oraz SMS-y bez ograniczeń; dodatkowo masz Internet za darmo do korzystania z GG, Twittera, Messengera, Facebooka i Askfm, a 15 gigabajtów z pakietu możesz wykorzystać, na co tylko chcesz.

Złóż zamówienie na naszej stronie Internetowej, a karta SIM LTE trafi do ciebie za pośrednictwem kuriera.


Jak aktywować starter do telefonu?

Aktywacja startera jest bardzo prosta. Wystarczy włożyć karta SIM do telefonu i wykonać pierwsze połączenie. Starter aktywuje się automatycznie. Po aktywacji możesz przeprowadzić proces doładowania konta oraz aktywacji wybranego przez siebie pakietu.


Ile ważny jest starter?

Większość pakietów aktywowanych na twoim starterze ważna jest 30 dni. Z kolei Twój starter będzie ważny tak długo, jak będziesz doładowywać saldo, czyli zasilisz go odpowiednią kwotą pieniędzy potrzebnych do działania wybranego pakietu. Ważność startera nazywa się też ważnością konta. Jeśli nie doładujesz swojego konta odpowiednią sumą pieniędzy, straci on ważność, a twój numer wygaśnie. Za każdym razem informujemy o terminach ważności konta poprzez SMS-a.

W Virgin Mobile Twoje konto jest ważne aż przez rok.


Co dostaję w starterze?

Kupując starter w Virgin Mobile za kwotę 5 zł, którą możesz wykorzystać na rozmowy SMS-y czy internet. Za te usługi płacisz jednak według standardowego cennika. Aby mieć lepsze możliwości, doładuj konto odpowiednią dla Ciebie kwota i aktywuj jeden z naszych pakietów na kartę.


Jaka karta SIM jest w starterze?

W starterze znajdziesz kartę uniwersalną 3w1 (standard, microSIM, nanoSIM), która pasuje do każdego rodzaju aparatu telefonicznego. Wystarczy wyłamać kartę prepaid do pożądanego rozmiaru.

Ładowanie