Wyszukaj artykuł

Blog

12.02.2024

Co oznacza numer ICE? Dlaczego warto mieć go w swoim telefonie?

Kiedy znajdziesz się w trudnej sytuacji, zapewne niemal od razu będziesz wiedzieć, do kogo zadzwonić po pomoc. Co jednak, jeśli ulegniesz wypadkowi, na skutek którego stracisz przytomność albo zdolność panowania nad ciałem? Kto wówczas poinformuje bliskich o twoim stanie? Od kogo ratownicy będą mogli pozyskać istotne dla ratowania życia informacje na temat twojego zdrowia? Pomocny jest numer ICE. Dowiedz się, dlaczego warto wpisać go do swojego telefonu.
Czytaj →
16.01.2024

W jaki sposób połączyć telefon z radiem? Czy do tego celu konieczne jest użycie kabla?

Słuchanie radia i powtarzających się w nim raz za razem utworów może nudzić. Wolisz odtwarzać swoje własne playlisty albo ulubione podcasty? To możliwe, jeśli połączysz smartfon z radiem samochodowym. Wystarczy kabel Jack-Jack, USB, transmiter albo bezprzewodowy Bluetooth.
Czytaj →
09.01.2024

Jak zmaksymalizować żywotność baterii smartfona? Praktyczne porady i strategie oszczędzania energii

Smartfony pełnią mnóstwo funkcji i trudno sobie wyobrazić codzienne życie bez nich. Nic więc dziwnego, że coraz częściej poruszanym tematem jest efektywna optymalizacja baterii telefonu. Dotyczy to nie tylko odpowiednich ustawień systemu i aplikacji, ale też właściwych nawyków użytkownika. Dzięki stosowaniu poniższych rad możesz znacznie wydłużyć czas pracy baterii w swoim smartfonie.
Czytaj →
18.12.2023

Nowy pakiet #GIGACZAD i nawet 5000 GB przez rok w ofertach na kartę Virgin Mobile

Chociaż za oknem panuje letnia aura, to w świecie Virgin Mobile atmosfera jest jeszcze gorętsza! Ostatnio nie tylko rozgrzewaliśmy stolicę oraz inne miasta Polski podczas specjalnych eventów, ale także wprowadziliśmy eSIM i zainaugurowaliśmy kampanię "Tak proste, że weź!" Teraz przyszedł czas na kolejne nowości i atrakcyjne oferty. Zanurz się w świecie #GIGACZAD – innowacyjnego pakietu oferującego nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y, a także spory pakiet danych i wiele więcej. Odkryj, co nowego przygotowała dla Ciebie Virgin Mobile! 🔥💪
Czytaj →
08.12.2023

eSIM w Virgin Mobile!

W świecie, gdzie technologia ułatwia nam życie na każdym kroku, zmiany w obszarze telekomunikacji stają się coraz bardziej dostępne i użytkownikom. Aplikacja Play24 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferując prosty i szybki sposób na wymianę tradycyjnej karty SIM na nowoczesną eSIM. W tym artykule, pokażemy Ci, jak w kilku prostych krokach dokonać tej zmiany bez wychodzenia z domu.
Czytaj →
17.11.2023

Tak proste, że weź! w Virgin Mobile

W Virgin Mobile oferty są klarowne i mają przejrzyste zasady – mówiąc wprost są tak proste, że weź! Chcemy to podkreślić i dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do spotkania z nami, gdzie możecie pogadać, zgarnąć gadżety i jeszcze przy okazji przetestować aktualne promocje Virgin Mobile!
Czytaj →
07.11.2023

Płatności zbliżeniowe telefonem – jak bezpiecznie z nich korzystać?

Płatności zbliżeniowe telefonem cieszą się dużą popularnością. To niezwykle wygodne rozwiązanie. Dzięki niemu nie tylko nie trzeba wszędzie nosić ze sobą gotówki, lecz także portfela, co spodoba się zwłaszcza zapominalskim. Jak płacić zbliżeniowo telefonem i czy to w pełni bezpieczne?
Czytaj →
12.10.2023

Czy warto udostępniać swoją lokalizację online?

Używasz nawigacji w czasie jazdy lub gdy zgubisz drogę w obcym mieście? A może chwalisz się w mediach społecznościowych wynikami swoich treningów biegowych lub rowerowych? Może nawet się nad tym nie zastanawiasz, ale te proste czynności są możliwe dzięki lokalizacji telefonu. Każdy nowoczesny smartfon ma tę funkcję w standardowych ustawieniach. Jakie są jej zalety? Jakie niesie ze sobą ewentualne zagrożenia i czy można ją wyłączyć?
Czytaj →
21.09.2023

Jak ograniczyć negatywny wpływ niebieskiego światła z telefonu na zdrowie?

Ile godzin dziennie korzystasz ze smartfona? A czy wiesz, że (podobnie jak inne urządzenia elektroniczne z ekranem) emituje on światło niebieskie? Jego nadmiar może źle wpływać na zdrowie. Przeczytaj i dowiedz się, czym jest niebieskie światło i jak się przed nim chronić.
Czytaj →
Załaduj więcej
Ładowanie