Dobrem się dzieliMY!

W Virgin Mobile każdego dnia łączymy ludzi i pomagamy dzielić się dobrem – oczywiście mobilnie! Mamy takie możliwości dzięki temu, że należymy do P4 Sp. z o.o., słynącej z dostarczania najwyższej jakości usług telekomunikacyjnych do kilkunastu milionów abonentów.

Nasza marka pozostaje również częścią globalnego brandu Virgin Group. Jego założyciel – Sir Richard Branson, od samego początku dba o to, by przekazywać dobro dalej w świat.

W codziennej pracy pomaga nam

pamiętanie o kilku słowach kluczach

Red Hot

I nie chodzi o papryczki chilli! Pilnujemy po prostu, by na każdym kroku doświadczanie klienta było najlepsze z najlepszych!

Po prostu

Bez gwiazdek i kruczków, bez ukrytych opcji. Klient wie, co kupuje. My słuchamy wszystkich opinii i siebie nawzajem. Po prostu.

Usługa z sercem

Rozpieszczanie bez serca to oksymoron. Działamy, bo chcemy, żeby nam w świecie było lepiej. Wierzymy w to, co robimy, więc robimy to dobrze.

Sprytne zakłócenia

Nie boimy się wyzwań i ryzyka, których wymaga zmienianie rynku na lepsze dla klienta! Gdy trzeba, utrzemy nosa konkurencji!

A to ciekawe!

Zawsze szukamy, zawsze przyglądamy się, co jeszcze można zmienić, by pracować jeszcze lepiej. A zawsze coś się znajdzie!

Zaskoczenie

Nic tak nie poprawia dnia, jak mała niespodzianka, czyż nie? Staramy się o tym pamiętać każdego dnia i dostarczać ich jak najczęściej, by nasze usługi codziennie stawiały wyzwanie status quo.P4 Sp. z o.o.

Wynalazek 1
02-677 Warszawa
NIP: 9512120077
REGON: 015808609
KRS 0000217207, XIII Wydział Gospodarczy, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie. Kapitał zakładowy 48 856 500,00 PLN

Informacja o zmianie dostawcy usług telekomunikacyjnych i administratora danych osobowych, obowiązuje od 1.06.2022

Ładowanie