RozpieszczaMY

My, czyli kto? Virgin Mobile to ekipa pod batutą Grażyny Piotrowskiej-Oliwy, a jak ona zarządzi, to może być tylko #NAJLEPIEJ. W rozpowszechnianiu najwyższych standardów biznesu i obsługi klienta dzielnie wspierają ją zespoły Krzysztofa Kołaczkowskiego, Piotra Suchodolskiego, Wojciecha Uchmana, Pawła Małysa, Grzegorza Mierzwińskiego i Jarka Skadorwy.

Rodzina Virgin Mobile Polska, jak to z rodzinami bywa, w próżni nie wisi. Jesteśmy częścią Virgin Group - międzynarodowej grupy inwestycyjnej i marki, która z dostarczaniem najlepszych dla klienta usług kojarzona jest na całym świecie.

Bynajmniej, nie tylko w telefonii! Transport, turystyka, usługi finansowe... i jeszcze kilka innych dziedzin udało nam się zmienić na lepsze, odkąd Sir Richard Branson założył firmę w 1970 roku.

W codziennej pracy pomaga nam

pamiętanie o kilku słowach kluczach

Red Hot

I nie chodzi o papryczki chilli! Pilnujemy po prostu, by na każdym kroku doświadczanie klienta było najlepsze z najlepszych!

Po prostu

Bez gwiazdek i kruczków, bez ukrytych opcji. Klient wie, co kupuje. My słuchamy wszystkich opinii i siebie nawzajem. Po prostu.

Usługa z sercem

Rozpieszczanie bez serca to oksymoron. Działamy, bo chcemy, żeby nam w świecie było lepiej. Wierzymy w to, co robimy, więc robimy to dobrze.

Sprytne zakłócenia

Nie boimy się wyzwań i ryzyka, których wymaga zmienianie rynku na lepsze dla klienta! Gdy trzeba, utrzemy nosa konkurencji!

A to ciekawe!

Zawsze szukamy, zawsze przyglądamy się, co jeszcze można zmienić, by pracować jeszcze lepiej. A zawsze coś się znajdzie!

Zaskoczenie

Nic tak nie poprawia dnia, jak mała niespodzianka, czyż nie? Staramy się o tym pamiętać każdego dnia i dostarczać ich jak najczęściej, by nasze usługi codziennie stawiały wyzwanie status quo.Virgin Mobile Polska Sp. z o.o.

ul. Wołodyjowskiego 42
02-724 Warszawa
NIP: 9512354680, REGON: 146056906, KRS 0000415094, XIII Wydział Gospodarczy, Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, Kapitał zakładowy 6 705 000 zł

Ładowanie
OK

Aby usprawnić funkcjonowanie naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z virginmobile.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.