Oferta na abonament

Opłaty uwzględniają: rabat 5 zł z tytułu wyboru e-faktury i terminowych płatności oraz rabat 5 zł z tytułu zgód marketingowych na profilowanie.

Co chcesz zrobić?

Dalej
5G dostępne na terenie wybranych miast, dla wybranych urządzeń. 1 miesiąc za 0 zł od zawarcia umowy, niezależnie od momentu przeniesienia numeru. Może pokrywać się z innymi rabatami.

Limity?
To nie dla mnie!

Wybieram abonament
bez ograniczeń

Jaki abonament bez telefonu wybrać? Porównanie abonamentów i korzyści z oferty

Abonament telefoniczny najlepiej wybrać tak, żeby nie trzeba było liczyć wykorzystanych minut, SMS-ów czy MMS-ów ani sprawdzać nieustannie wykorzystania transferu danych. Nawet tani abonament z Internetem może zaspokoić wszystkie potrzeby.

Dla osób wybierających abonament telefon nie jest już nieodłącznym elementem oferty. Dzięki szerokiej dostępności funkcjonalnych, nowoczesnych smartfonów na rynku łatwo wybrać telefon spełniający oczekiwania i zaspokajający potrzeby, a przy tym nie trzeba ograniczać się do wyboru spośród modeli dostępnych w konkretnych ofertach operatora. Dlatego coraz mniej osób ma dylemat, czy wziąć abonament z telefonem, czy bez.

Czytaj więcej

Abonament bez telefonu – co obejmuje oferta?

Oferta bez telefonu to świetne wyjście dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność swoich telefonów i potrzebują oferty operatora, która spełni ich wymagania co do rozmów, SMS-ów, MMS-ów i dostępu do Internetu. Abonament bez telefonu to opcja, w której do dyspozycji są pakiety minut, SMS-ów lub SMS-ów i MMS-ów oraz transferu danych sieci komórkowej.

Najlepszy dla siebie abonament telefoniczny możesz wybrać w zależności od tego, ile Internetu miesięcznie potrzebujesz, do kogo dzwonisz i wysyłasz wiadomości SMS i MMS najczęściej. Nasze oferty na abonament bez telefonu mają proste zasady:

  • umowę podpisujesz na 24 miesiące,
  • przez cały czas trwania umowy co miesiąc otrzymujesz do wykorzystania minuty, SMS-y lub SMS-y i MMS-y oraz pakiety Internetu,
  • co miesiąc zyskujesz 10 złotych rabatu przez cały okres trwania umowy za wyrażone zgody marketingowe i wybór e-faktury.

Wybór oferty – abonament, który zaspokoi twoje potrzeby: rozmawiaj, SMS-uj, surfuj

Jeśli zastanawiasz się, który abonament będzie dla ciebie najlepszy, określ jak dużo rozmawiasz, SMS-ujesz i jak często korzystasz z Internetu. Dzięki temu dobierzesz korzystną cenowo ofertę ukierunkowaną na twoje potrzeby.

Do wyboru masz trzy plany:

  • S – podstawowy plan za 20 zł miesięcznie. W ramach niego dostaniesz nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy oraz 20 GB Internetu. Jest to plan elastyczny, z którego możesz zrezygnować w każdej chwili.
  • M – ten plan za 30 zł miesięcznie warto rozważyć jeśli dodatkowo często korzystasz z Internetu i zależy ci na superszybkim transferze w sieci 5G. 40 GB wystarczy do większości typowych zastosowań. W planie M masz też możliwość dokupienia dodatkowych numerów w cenie 20 zł miesięcznie.
  • L – najwyższy z planów. Poza wszystkimi cechami planu M otrzymujesz aż 60 GB Internetu. Koszt to 40 zł oraz 30 zł miesięcznie za każdy dodatkowy numer.

Abonament komórkowy to wygodne rozwiązanie dla osób, które potrzebują stale aktywnego konta bez konieczności regularnego doładowywania i chcą uniknąć nieplanowanych, dodatkowych kosztów korzystania z telefonu.

Ładowanie