Pakiety minut i danych

Jeśli potrzebujesz dodatkowych minut lub internetu do kupionego pakietu, aktywuj usługi najbardziej pasujące do Twoich potrzeb.

Minuty/SMS-y

Internet w kraju

Internet w roamingu

Czeka Cię dłuższa rozmowa? A może po prostu lubisz pogadać?
Aktywuj jeden z pakietów dodatkowych i oszczędzaj na wydatkach!

Pakiet dla #MINI za
#Półdarmo
120 minut
do wszystkich sieci i na stacjonarne.

Aktywuj pakiet w Play24 lub kodem.

Pakiet dla #MINI za
#Półdarmo
400 SMS-ów
do wszystkich sieci i na stacjonarne.

Aktywuj pakiet w Play24 lub kodem.

Z chwilą zakupu usługi Abonent wyraża zgodę na jej wykonanie w całości, bez prawa odstąpienia.

Jeśli masz aktywny pakiet #MINI, pakiety danych będą ważne do końca jego trwania.
Ważność pakietów: 30 dni.

Często korzystasz z netu i nie chcesz martwić się o koszty? Korzystaj z dodatkowego pakietu Internetu!
Pakiet 1 GB za 1 zł spełni Twoje oczekiwania.

Pakiet dla
#GIGAMAKS, #GIGADAJE, #MINI
1 GB
Internet 4G LTE
Aktywuj w Play24 lub kodem

Z chwilą zakupu usługi Abonent wyraża zgodę na jej wykonanie w całości, bez prawa odstąpienia.

Jeśli masz aktywny pakiet 3w1 (#GIGAMAKS, #GIGADAJE, #MINI), pakiety danych będą ważne do końca jego trwania.

Wyjeżdżasz za granicę? Potrzebujesz dostępu do Internetu?
Skorzystaj z jednego z pakietów w roamingu!

Internet w Unii Europejskiej

Pakiet
500 MB
w roamingu UE.

Aktywuj w Play24 lub kodem.

Pakiet
1 GB
w roamingu UE.

Aktywuj w Play24 lub kodem.

Pakiet
3 GB
w roamingu UE.

Aktywuj w Play24 lub kodem.

Ważne informacje

 • Usługa jest ważna na terenie krajów należących do Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Islandii i Liechtensteinie.
 • Usługa jest ważna przez 14 dni.
 • Możesz aktywować dowolną liczbę paczek.
 • Pamiętaj o włączeniu usługi Roaming międzynarodowy przed włączeniem paczki.

Internet poza Unią Europejską

Pakiet Internet Świat
300 MB
Aktywuj w Play24 lub kodem.

Pakiet Internet Świat
1 GB
Aktywuj w Play24 lub kodem.

Pakiet Internet Świat
5 GB
Aktywuj w Play24 lub kodem.

Pakiet Internet Emiraty
150 MB
Aktywuj w Play24 lub kodem.

Pakiety Internet Świat obejmują następujące kraje:

Armenia, Bangladesz, Białoruś, Bośnia I Hercegowina, Chiny, Czarnogóra, Egipt, Gruzja, Indie, Indonezja, Izrael, Japonia, Jersey, Kanada, Katar, Kuwejt, Malezja, Nowa Zelandia, Południowa Afryka, Południowa Korea, Rosja, Serbia, Sri Lanka, Stany Zjednoczone Ameryki, Szwajcaria, Tajlandia, Tunezja, Turcja, Ukraina i Wietnam

Pakiet Internet Emiraty obejmuje Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Ważne informacje

 • Możesz aktywować jednocześnie trzy pakiety danego rodzaju.
 • Usługa jest ważna przez 14 dni.
 • Pamiętaj o włączeniu usługi Roaming międzynarodowy przed włączeniem paczki.
 • Po wykorzystaniu danych z pakietu transmisja danych zostanie zablokowana, a Ty masz gwarancję, że nie poniesiesz dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, korzystać dalej z Internetu możesz:
  • Aktywować kolejny Pakiet Internetu lub:
  • Korzystać zgodnie ze stawkami cennikowymi dla posiadanej Oferty.

  Aby to było możliwe, wyślij SMS o treści ODBLOKUJ na nr 8071


Z chwilą zakupu usługi Abonent wyraża zgodę na jej wykonanie w całości, bez prawa odstąpienia.

Ile to 1GB?

Oferujemy różne pakiety Internetu, pakiety minut i pakiety SMS-ów. O ile w przypadku dwóch ostatnich wystarczalność jest oczywista, to z Internetem nie jest to już takie hop-siup. Na ile wystarczy 1 GB? Zrobisz na nim około 25 tysięcy Snapów albo 4 tysiące maili. 1 GB to 46 godzin słuchania muzyki na Spotify, albo 22 godziny przeglądania Facebooka. Jeden gigabajt transferu to też około godzina streamingu video w jakości HD. Podejmij decyzję, ile danych potrzebujesz i wybierz odpowiedni pakiet Internetowy!


Sprawdź wszystkie oferty na Kartę

Pakiety internetowe, pakiety danych, pakiety minut i pakiety SMS w Virgin Mobile

To doskonała i tania opcja dla tych, którym akurat skończyły się ich podstawowy pakiet. Pakiety na kartę pozwolą szybko odzyskać kontakt ze światem.

Zacznijmy jednak od początku. W Virgin Mobile oferujemy pakiety internetowe dostępne w kraju, jak i w roamingu. Pakiety internetowe w kraju dzielą się na pakiet główny #GIGAMAKS, w którym za 1 zł otrzymujemy 1 GB danych do wykorzystania przez miesiąc.

Co ważne każdy z powyższych pakietów to pakiet internetu na kartę, co oznacza, że mogą być one aktywowane w momencie, gdy korzystasz z którejś z naszych ofert na kartę. Samo doładowanie internetu nie jest skomplikowane. Jak to zrobić prawidłowo opisujemy dokładnie poniżej. Zapoznaj się, więc z tymi informacjami.

Pewnie interesuje Cię, który pakiet danych jest wybierany najczęściej. Od lat najlepiej ocenianym przez naszych klientów jest 1 GB internetu za 1 zł. Pozwala on szybko i tanio doładować telefon paczką internetu, który wystarcza na przeprowadzenie najważniejszych operacji w sieci takich jak sprawdzenie poczty, przeglądanie Facebooka, Messengera, czy wysłanie jakiś ważnych dokumentów na dysk w chmurze.

Czytaj więcej

Oto kilka najważniejszych informacji na temat pakietu danych w Virgin Mobile.

Jak włączyć pakiet internetowy w Virgin Mobile?

Doładowanie internetu w ofercie na kartę w Virgin Mobile jest bardzo proste. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię pakiet i następnie wpiszesz na klawiaturze telefonu kod USSD, który przypisany ma dany pakiet internetowy. Następnie zatwierdź jego wykonanie zieloną słuchawką. Teraz chyba najważniejsza informacja. Twój pakiet internetu aktywuje się wyłącznie wtedy, gdy będziesz posiadać środki na swoim koncie. Jeśli nie wówczas musisz najpierw doładować swoje saldo, a następnie ponowić operacje. Wspomniane pakiety internetu na kartę w większości są ważne wraz z końcem ważności wybranego przez Ciebie pakietu zintegrowanego 3w1. Jeśli wykorzystasz internet wcześniej, możesz dokupić kolejny pakiet.

Jak doładować internet w roamingu w Virgin Mobile?

Coraz więcej z nas podróżuje za granicę. Nawet tam potrzebny jest nam internet. Dlatego w Virgin Mobile przygotowaliśmy specjalne pakiety internetu w roamingu. Istnieje różnica w roamingu w UE a w roamingu poza krajami UE.

Roaming w UE posiada inne stawki. Często jednak w ofercie, z której korzystasz, masz dostępny pakiet internetu w roamingu. Możesz wykorzystać go zatem na surfowanie w sieci. Gdy wyjeżdżasz poza UE, koszty internetu mogą być duże. Dlatego bardzo dobrą opcją jest doładowanie internetu specjalnym pakietem. Będzie to też ważne, jeśli w twojej ofercie usług telekomunikacyjnych nie ma pakietu danych w roamingu.

W Virgin Mobile mamy dostępne różne rodzaje pakietów w roamingu.

Jak wyłączyć pakiet internetowy?

Aktywowane pakiety internetowe będą działać do czasu ich wykorzystania lub momentu wygaśnięcia ważności. Nie ma możliwości ich wyłączenia. Kupując pakiet, płacisz za niego z góry, więc wyłączenie go nie ma sensu.

Co jeszcze musisz wiedzieć o pakietach internetowych na kartę?

Często pojawia się również pytanie, jaki internet na kartę sim wybrać czy jaki jest obecnie najlepszy pakiet internetu na kartę? De facto pytacie o to samo. Ilekroć potrzebujecie internetu mobilnego, to musicie posiadać kartę sim jakiegoś operatora, a więc i konkretny numer.

Aby mieć dostęp do internetu mobilnego na kartę musicie u danego operatora zakupić kartę sim. W większości przypadków na start otrzymacie minuty, sms-y i pakiet internetu. To pozwala cieszyć się przez jakiś czas dostępem do sieci. Jednak po wyczerpaniu dostępnego limitu konieczne będzie doładowanie internetu na kartę. Wówczas wystarczy wybrać jeden z dostępnych pakietów internetu i postępować zgodnie z opisaną przy nich instrukcją.

Jaka jest szybkość łącza w pakiecie internetowym w Virgin Mobile?

Większość pakietów internetowych w Virgin Mobile posiada prędkość 4G LTE, niezależnie od tego czy masz ofertę na kartę czy abonament. Także każdy pakiet internetu czy pakiet 3w1 również posiada internet 4G LTE. Prędkość, z jaką ładują Ci się strony www, może jednak zależeć od miejsca, w którym się znajdujesz. Na przykładw pociągu możesz miejscami mieć bardzo słaby zasięg. Jeśli jesteś w dużych dolinach, tam również możesz mieć słabszy zasięg. Nie przejmuj się, gdyż sieć naszego partnera infrastrukturalnego ciągle jest rozwijana i takie sytuacje będą miał miejsce coraz rzadziej.

Jak mieć tylko pakiet internetowy?

To dość proste. Jeśli zależy Ci głównie na internecie, to dobrą opcją może być również skorzystanie z małych pakietów 3w1, które oferujemy w Virgin Mobile. Oferta MINI, bo o niej mowa posiada dwa pakiety z minimalną liczbą minut, SMS-ów do wykorzystania i oczywiście pakiet internetowy. I to właśnie z niego możemy korzystać w tablecie czy telefonie, aby korzystać wyłącznie z internetu. Kiedy jednak zapragniemy gdzieś zadzwonić, zawsze będziemy mogli to zrobić. To efektywne i bardzo elastyczne podejście do użytkowania internetu mobilnego.

1 GB Internetu - ile to godzin?

W przypadku Netfliksa oglądanie przez godzinę wideo w niskiej jakości zużyje tylko 0,3 GB transferu. Paczka o wielkości 10 GB wystarczy, by oglądać ulubione seriale non stop przez 33 godziny, 22 minuty i 22 sekundy. W przypadku średniej jakości (rozdzielczość SD) zużycie transferu to 0,7 GB na godzinę, więc paczka skończy się po nieco więcej niż 14 godzinach.

Najbardziej transferożerna jest wysoka jakość wideo. W przypadku filmów i seriali w rozdzielczości HD zużywane będzie aż 3 GB na godzinę, czyli paczka wyczerpie się po ponad trzech godzinach. To zresztą nie koniec: godzina oglądania filmu w rozdzielczości 4K zużyje aż 7 GB, więc paczka 10 GB skończy się przed końcem filmu...

Na co wystarczy Ci 1 GB internetu w telefonie? Wbrew pozorom 1 GB internetu to całkiem sporo. Zrobisz na nim około 25 tysięcy Snapów albo 4 tysiące maili. 1 GB to 46 godzin słuchania muzyki na Spotify, albo 22 godziny przeglądania Facebooka. Jeden gigabajt transferu to też około godzina streamingu video, w jakości HD. Podejmij decyzję, ile danych potrzebujesz i wybierz odpowiedni pakiet Internetowy!

Zobacz także: Szybki internet mobilny w Virgin Mobile

Ładowanie