Jak dbamy o bezpieczeństwo Waszych danych

Bezpieczeństwo Waszych danych jest dla nas bardzo ważne, podobnie jak zaufanie, którym nas obdarzacie. Stosujemy wiele metod i rozwiązań, by Wasze informacje, które nam przekazujecie, nigdy nie trafiły w niepowołane ręce i były wykorzystywane wyłącznie w celu, w jakim do nas trafiły.

Nasze systemy informatyczne są zarządzane przez profesjonalistów, którzy wdrożyli odpowiednie mechanizmy zabezpieczeń. Za pomocą specjalistycznych urządzeń i wyszkolonego zespołu monitorujemy naszą sieć pod kątem wszelkich możliwych ataków by w porę je wykryć i zablokować. Wszystkie Wasze dane przekazywane przez naszą stronę internetową są przesyłane do serwerów bezpiecznym, szyfrowanym i uwierzytelnionym połączeniem.

Wasze dane osobowe są przetwarzane zgodnie ze wszystkimi wymogami zdefiniowanymi w przepisach, także , uwzględniając zarówno kryteria bezpieczeństwa fizycznego jak i informatycznego. Wszystkie dane, które nam podajesz podlegają ochronie zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych. Dane osobowe nigdy nie opuszczają też terytorium Unii Europejskiej, gdzie obowiązuje dużo wyższy niż w pozostałych częściach świata standard bezpieczeństwa ich przetwarzania. Ponadto pilnie przestrzegamy zasady usuwania danych, których już nie musimy posiadać.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa Waszych informacji finansowych współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi podmiotami takimi jak PayU i PayPal. Wszyscy nasi pracownicy wiedzą, że prawidłowa ochrona Waszych danych jest najwyższym priorytetem. Pomagają im w tym szkolenia zarówno z obszaru ochrony danych osobowych jak i bezpieczeństwa informacji.

Wdrożony przez nas system zabezpieczeń jest regularnie badany i oceniany przez profesjonalną firmę zewnętrzną i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Wasze dane są u nas bezpieczne.

Ładowanie
OK

Aby usprawnić funkcjonowanie naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z virginmobile.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.