Rejestracji numeru w Virgin Mobile możesz dokonać w następujący sposób:
1

W punkcie sprzedaży

Sprawdź szczegóły

Udaj się do jednego z punktów partnerskich (Żabka, Freshmarket, Poczta Polska, Telakces, Ruch, Kolporter, Media Star, Inmedio, Relay, 1 minute, Discover, Hubiz, Hello, Virgin, sieć stacji paliw Shell, Lotos, BP, Statoil oraz niezależne punkty GSM). Weź ze sobą: dokument tożsamości (np. dowód osobisty) oraz kartę SIM, którą chcesz zarejestrować.

2

Wypełniając wniosek on-line na stronie swojego banku

Sprawdź szczegóły

Dokonaj łatwej rejestracji on-line z minimum formalności w Twoim banku. Twoje dane: imię, nazwisko i PESEL zostaną rozpoznane i przesłane do nas automatycznie w bezpieczny sposób.

Obowiązek rejestracji numerów na kartę wynika z zapisów ustawy antyterrorystycznej wpisanej do Dziennika Ustaw w dniu 24.06.206 roku. Wymaga ona podania danych przez klienta swojemu operatorowi. Obowiązek obejmuje zarówno obecnych, jak i przyszłych klientów i jest niezależny od operatora, z jakiego korzystasz.

Zarejestruj kartę Virgin Mobile online lub w wybranym punkcie

Rejestrowanie numeru jest obowiązkiem każdej osoby, która chce korzystać z oferty na kartę sieci komórkowej. Zarejestruj kartę przez Internet lub w wybranym punkcie, by korzystać z rozmów, SMS-ów, MMS-ów i transferu danych sieci komórkowych. Rejestracja startera wymaga podania danych osobowych.

Obowiązek rejestracji karty SIM dla wszystkich posiadaczy numeru na kartę wprowadziła ustawa antyterrorystyczna. Użytkownicy korzystający z oferty na abonament podają wszystkie niezbędne dane osobowe podczas podpisywania umowy, natomiast do czasu wprowadzenia ustawy użytkownicy kart prepaid mogli zarejestrować swój numer u operatora lub nie. Od 25 lipca 2016 roku każda sprzedawana karta SIM musi zostać zarejestrowana u operatora. Czytaj więcej

Rejestracja karty SIM w Virgin Mobile. Po co rejestrować numer telefonu?

Jeśli chcesz korzystać z oferty prepaid, rejestracja karty SIM cię nie ominie. Zgodnie z prawem rejestracja numeru na kartę jest obowiązkowa. Ma to zlikwidować anonimowość i bezkarność osób, które działają, jako terroryści. Docelowo rejestracja telefonu na kartę ma zwiększać bezpieczeństwo obywateli.

Swój starter Virgin Mobile możesz zarejestrować w punkcie sprzedaży lub przez Internet. Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty na kartę, wystarczy, że zamówisz online starter. Nie tylko dostarczymy ci kartę SIM, ale też umożliwimy ci szybką rejestrację podczas odbierania przesyłki. Kurier sprawdzi zgodność twoich danych osobowych podanych podczas składania zamówienia nowego startera. Przesyłka kurierska i rejestracja karty SIM są darmowe, płacisz tylko za sam starter.

Gdzie zarejestrować numer na kartę? Rejestracja karty przez Internet i w punkcie sprzedaży

Dla twojej wygody umożliwiamy rejestrację karty SIM na kilka sposobów. Jeśli nie jesteś pewien, gdzie można zarejestrować kartę, sprawdź najbliższe punkty sprzedaży na naszej stronie lub skorzystaj z opcji rejestracji online bądź za pośrednictwem banku.

Zarejestruj kartę:

  • w domu – zamawiając starter online możesz wprowadzić dane niezbędne do rejestracji i tylko potwierdzić je w obecności kuriera, który dostarczy ci przesyłkę od nas,
  • w banku – jeśli jesteś klientem Banku Millennium lub Podkarpackiego Banku Spółdzielczego, nie musisz szukać, gdzie zarejestrować kartę SIM, możesz zrobić to poprzez swoje konto w bankowości elektronicznej,
  • w punkcie sprzedaży starterów Virgin Mobile – miejscem, gdzie można zarejestrować numer prepaid, jest też każdy punkt prowadzący sprzedaż starterów; listę punktów partnerskich znajdziesz na naszej stronie; do punktów partnerskich należą placówki sieci Żabka, Freshmarket, Poczty Polskiej, Telakces, Ruch, Kolporter, Media Star, Inmedio, Relay, 1 minute, Discover, Hubiz, Hello, Virgin, sieci stacji paliw Shell, Lotos, BP, Statoil, a także punkty GSM, w których można kupić startery operatorów komórkowych.

Jeśli swoje dane osobowe wolisz wypełnić online w specjalnym formularzu i tylko potwierdzić je w wybranym przez siebie punkcie partnerskim, najlepszym wyjściem dla ciebie jest rejestracja numeru przez Internet. Rejestracji karty SIM przez Internet można dokonać w dowolnym momencie, o każdej porze dnia i nocy. Wiele punktów partnerskich, w których potem możesz zweryfikować swoje dane, ma długie godziny otwarcia, dlatego bez trudu dopełnisz formalności nawet po pracy.

Jak zarejestrować kartę? Rejestracja numeru przez Internet i stacjonarnie krok po kroku

Jeśli zamawiasz starter z naszej strony, nową kartę możesz od razu zarejestrować, podając dane osobowe w formularzu i potwierdzając je u kuriera, który dostarczy ci paczkę. Możesz też kupić starter u jednego z naszych partnerów i zarejestrować go na dwa sposoby – online lub stacjonarnie.

Rejestracja nowej karty SIM w punktach stacjonarnych niewiele różni się rejestracji prepaid online. Jeśli nie wiesz, jak zarejestrować kartę w Virgin Mobile lub co potrzeba do rejestracji numeru, to czytaj dalej, a rozwiejemy twoje wątpliwości.

Sposoby, jak zarejestrować numer przez Internet:

  1. Klienci Banku Millennium i Podkarpackiego Banku Spółdzielczego powinni zalogować się na swoje konto w systemie bankowości elektronicznej i wybrać możliwość rejestracji nowej karty SIM, a następnie postępować zgodnie z instrukcją pozwalającą na rejestrację numeru u wybranego operatora.
  2. Należy wypełnić formularz na naszej stronie, podając wymagane dane, a następnie udać się do najbliższego punktu sprzedaży i okazać dokument tożsamości w celu potwierdzenia danych wprowadzonych online.

A jak zarejestrować kartę SIM w punktach partnerskich? Wystarczy udać się do jednego z naszych punktów partnerskich i wyrazić chęć rejestracji karty prepaid. Pracownik pomoże wypełnić formularz rejestracyjny.

Czy rejestrujesz kartę online, czy stacjonarnie, tym, co jest potrzebne do rejestracji karty SIM, są:

  • dowód tożsamości – należy podać imię, nazwisko, numer PESEL oraz serię i numer dowodu tożsamości,
  • rejestrowany numer telefonu oraz kod PUK znajdujący się na plastikowej ramce, w której znajduje się karta SIM przed wyłamaniem.

Co daje rejestracja numeru na kartę w Virgin Mobile?

Rejestracja numerów na kartę jest obowiązkowa i nie możesz jej pominąć, niezależnie od tego, jakiego operatora wybierzesz. W Virgin Mobile rejestracja prepaid jest prosta i można dokonać jej w wielu punktach, co jest dużym ułatwieniem. Szanujemy twój czas, dlatego też ułatwiamy rejestrację numeru podczas zakupu startera na naszej stronie, byś od razu mógł korzystać z nowej karty SIM.

Zarejestrowany numer w Virgin Mobile działa w sieci, której zaufało już ponad 450 tysięcy użytkowników w Polsce i miliony na całym świecie.

Wybierając naszą ofertę, możesz dopasować do swoich potrzeb i możliwości ilość minut, SMS-ów, MMS-ów i transferu danych. Możesz też korzystać z oferty specjalnej i pakietów.

Ładowanie