Rejestracji numeru w Virgin Mobile możesz dokonać w następujący sposób:
1

W punkcie sprzedaży

Sprawdź szczegóły

Udaj się do jednego z punktów partnerskich (Żabka, Freshmarket, Poczta Polska, Telakces, Ruch, Kolporter, Media Star, Inmedio, Relay, 1 minute, Discover, Hubiz, Hello, Virgin, sieć stacji paliw Shell, Lotos, BP, Statoil oraz niezależne punkty GSM). Weź ze sobą: dokument tożsamości (np. dowód osobisty) oraz kartę SIM, którą chcesz zarejestrować.

Znajdź punkt sprzedaży
2

Wypełniając wniosek on-line i potwierdzając dane w punkcie sprzedaży

Sprawdź szczegóły

Przygotuj numer karty SIM oraz jej kod PUK (znajdziesz je na plastikowej ramce, z której wyłamałeś kartę SIM). Będziesz ich potrzebował podczas wypełniania formularza on-line.

Rejestruję on-line
3

Wypełniając wniosek on-line na stronie swojego banku

Sprawdź szczegóły

Dokonaj łatwej rejestracji on-line z minimum formalności w Twoim banku. Twoje dane: imię, nazwisko i PESEL zostaną rozpoznane i przesłane do nas automatycznie w bezpieczny sposób.

Obowiązek rejestracji numerów na kartę wynika z zapisów ustawy antyterrorystycznej wpisanej do Dziennika Ustaw w dniu 24.06.2016 roku. Wymaga ona podania danych przez klienta swojemu operatorowi. Obowiązek obejmuje zarówno obecnych, jak i przyszłych klientów i jest niezależny od operatora, z jakiego korzystasz.Pytania i odpowiedzi o rejestracji karty
  • Jeżeli nie zarejestrowałeś swojego numeru do 1 lutego 2017 roku, wszystkie usługi zostały zablokowane. Nie można wykonywać i odbierać połączeń, wysyłać i odbierać wiadomości SMS czy korzystać z transferu danych.

  • Z zablokowanego numeru można zadzwonić jedynie pod numer alarmowy 112.

  • Jeśli nie zarejestrowałeś numeru, to zgodnie z tzw. ustawą antyterrorystyczną musieliśmy go zablokować. Jeżeli jednak zdecydujesz się zarejestrować swój numer, niewykorzystane środki nadal będą dostępne na Twoim saldzie i będziesz mógł je wykorzystać.

  • Tak. Możesz odzyskać swój numer do czasu ważności konta. Po zarejestrowaniu numer zostanie przywrócony w ciągu 24h.

  • Masz czas do dnia, w którym kończy się ważność konta. Pamiętaj, że u nas przy każdym doładowaniu ważność konta wydłuża się o kolejne 365 dni. Oznacza to, że jeżeli doładowałeś konto 1 stycznia 2017 roku, to pomimo niezarejestrowania numeru w terminie, będziesz mógł odzyskać numer do 1 stycznia 2018 roku.

  • Zablokowany numer będzie można zarejestrować poprzez weryfikację kodem PUK oraz trzema ostatnimi cyframi numeru karty SIM znajdującymi się na ramce, z której wyłamałeś kartę SIM. Sposób ten będzie obowiązywał zarówno przy rejestracji online jak również w punktach partnerskich.

  • W momencie, gdy minie termin ważności konta, Twoja karta SIM stanie się bezużyteczna. Oznacza to, że na zawsze stracisz swój numer, a wszystkie zgromadzone na saldzie środki przepadną.

  • Jeżeli zarejestrujesz zablokowany numer w trakcie terminu ważności pakietu 3w1 (nasze pakiety #WSZYSTKO są ważne 30 dni), będzie on nadal aktywny. Okres, w którym numer był zablokowany nie zmienia terminu ważności pakietu.  Oznacza to, że jeżeli aktywowałeś np. pakiet #BEZLIMITU w dniu 30 stycznia 2017 roku, to będzie on ważny do 28 lutego 2017 roku, mimo, że numer został w międzyczasie zablokowany, a potem zarejestrowany.

  • Zgodnie z ustawą o działaniach antyterrorystycznych wpisaną do Dziennika Ustaw w dniu 24.06.2016r. każdy operator komórkowy ma obowiązek zbierania danych osobowych i przypisania ich do numeru telefonu na kartę, którego używasz. W praktyce oznacza to podanie swojego imienia, nazwiska i numeru PESEL lub serii i numeru innego dowodu tożsamości.

  • Bezpieczeństwo danych osobowych jest dla nas bardzo ważne. Wszystkie dane przekazywane przez naszą stronę internetową lub z naszych aplikacji udostępnianych partnerom są przesyłane bezpiecznym, szyfrowanym i uwierzytelnionym połączeniem. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie ze wszystkimi wymogami zdefiniowanymi w przepisach, uwzględniając zarówno kryteria bezpieczeństwa fizycznego jak i informatycznego zgodnie z wymogami GIODO. Weryfikacja danych prowadzona jest w prosty sposób. Pracownik punktu potrzebuje jedynie wglądu w dokument tożsamości, na podstawie którego musi spisać numer PESEL lub inny numer dokumentu tożsamości, a także imię i nazwisko właściciela numeru.

  • Operator jest zobowiązany do przechowywania danych klienta przez 12 miesięcy od dnia zakończenia świadczenia usług telekomunikacyjnych. Obowiązek ten wynika z powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Po tym okresie dane klienta są usuwane.

  • Wszystkie osoby, które używają telefonu na kartę, oraz wszyscy ci, którzy kupią usługę telekomunikacyjną w przyszłości. Obowiązek ten jest niezależny od sieci i operatora, z którego korzystasz.

  • Taką informację znajdziesz po zalogowaniu się do swojego konta na virginmobile.pl w sekcji Zarządzanie kontem w zakładce Rejestracja numerów.

  • Konieczność rejestracji obowiązuje od 25 lipca 2016 r. Od tego dnia wszystkie nowo zakupione numery w ofertach na kartę lub numery, które nie zostały aktywowane przed 25 lipca 2015 r., będą wymagały zarejestrowania.

  • Możesz to zrobić udając się do punktu partnerskiego (sieć własna Poczty Polskiej, placówki Telakces, Teletorium, Eurobank, niezależne punkty GSM, sieć Ruch, Kolporter, Świat Prasy, Media Star, Inmedio, Inmedio Café, Relay, Discover, Hubiz, Hello, Virgin oraz stacje benzynowe Statoil, Shell, BP i Lotos). Listę punktów, które rejestrują numery znajdziesz tutaj. Weź ze sobą telefon lub kartę SIM oraz dokument tożsamości.

   Druga opcja: możesz wypełnić wniosek on-line, a swoje dane zweryfikować w punkcie partnerskim (sieć własna Poczty Polskiej, placówki Telakces, Teletorium, Eurobank, niezależne punkty GSM, sieć Ruch, Kolporter, Świat Prasy, Media Star, Inmedio, Inmedio Café, Relay, Discover, Hubiz, Hello, Virgin oraz stacje benzynowe Shell). Pełną listę punktów znajdziesz tutaj.

  • Rejestracji można dokonać w banku ING Bank Śląski w zakładce Moje ING, banku Millenium w sekcji Millenet oraz w Podkarpackim Banku Spółdzielczym po zalogowaniu do PBSbank24. Rejestracja dokonywana jest całkowicie online, za pomocą bankowości internetowej. Dane użytkownika potrzebne do rejestracji tj. imię, nazwisko i numer PESEL są rozpoznawane i wczytywane automatycznie, a następnie w bezpieczny sposób przesyłane przez bank do naszego systemu. Operację rejestracji należy dla bezpieczeństwa potwierdzić kodem SMS otrzymanym od banku.

   Dodatkowo możesz zarejestrować więcej niż jeden numer telefonu - wystarczy, że znasz numer karty SIM. Każdy numer należy zarejestrować oddzielnie.

  • Stacjonarna rejestracja numerów jest możliwa w sieci własnej Poczty Polskiej, placówkach Telakces, Teletorium, Eurobank, niezależnych punktach GSM, sieci Ruch, Kolporter, Świat Prasy, Media Star, Inmedio, Inmedio Café, Relay, Discover, Hubiz, Hello, Virgin oraz na stacjach benzynowych Statoil, Shell, BP i Lotos. Weź ze sobą telefon lub kartę SIM oraz dokument tożsamości.

  • Dokończenie rejestracji on-line jest możliwe w placówkach eurobank, sieci sklepów Żabka, Freshmarket, sieci własnej Poczty Polskiej, placówkach Telakces, Teletorium, niezależnych punktach GSM, sieci Ruch, Kolporter, Świat Prasy, Media Star, Inmedio, Inmedio Café, Relay, Discover, Hubiz, Hello, Virgin oraz na stacjach benzynowych Shell.

  • Jeśli chcesz zarejestrować numer na firmę, podczas wypełniania formularza online wymagane jest podanie danych reprezentanta firmy takich jak imię, nazwisko i numer PESEL oraz nazwy firmy i numeru NIP.

   W przypadku rejestracji w punkcie stacjonarnym, pamiętaj, żeby zabrać ze sobą dokumenty firmy (potwierdzające nadanie NIP i REGON, zaświadczenie o wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarczej bądź KRS). Listę punktów, w których zarejestrujesz numer na firmę znajdziesz tutaj.

  • Polecamy rejestrację do Klubu Virgin i przyłączenie aktywnych numerów do swojego konta, a następnie skorzystanie z zakładki „Rejestracja numerów”. Każdy z numerów należy potwierdzić kodem z SMS-a lub przez wpisanie numeru karty SIM i PUK.

   Drugą opcją jest udanie się do stacjonarnego punktu partnerskiego. Będzie tam możliwość rejestracji kilku numerów jednocześnie.

  • Tak, po przeniesieniu numeru jest on zarejestrowany na dane które zostały podane na wniosku.

  • Za pośrednictwem strony internetowej virginmobile.pl, dowolną. Natomiast w punktach sprzedaży możesz zarejestrować do 20 kart sim na te same dane.

  • Chętnie doradzimy jak wykonać proces rejestracji u obecnego operatora – niezależnie od sieci, ale po rejestracji zachęcamy do przeniesienia numeru do Virgin Mobile – atrakcyjne bonusy czekają!

  • Klient, który nie jest zainteresowany dalszym korzystaniem z zarejestrowanego numeru i żąda zaprzestania przetwarzania jego danych osobowych może złożyć stosowne oświadczenie, w którym podając swoje dane rejestracyjne i podpisując się własnoręcznie wyraża wolę wyrejestrowania numeru jednocześnie rozwiązując umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych z Virgin Mobile Polska. Formularz oświadczenia należy wydrukować, wypełnić, podpisać i przesłać na adres siedziby Virgin Mobile Polska sp. z o.o. ul. Wołodyjowskiego 42, 02-724 Warszawa lub przesłać jego podpisany skan droga mailową na adres ok@virginmobile.pl. Numer zostanie wyrejestrowany niezwłocznie po otrzymaniu takiego oświadczenia.

Zarejestruj kartę Virgin Mobile online lub w wybranym punkcie

Rejestrowanie numeru jest obowiązkiem każdej osoby, która chce korzystać z oferty na kartę sieci komórkowej. Zarejestruj kartę przez Internet lub w wybranym punkcie, by korzystać z rozmów, SMS-ów, MMS-ów i transferu danych sieci komórkowych. Rejestracja startera wymaga podania danych osobowych.

Obowiązek rejestracji karty SIM dla wszystkich posiadaczy numeru na kartę wprowadziła ustawa antyterrorystyczna. Użytkownicy korzystający z oferty na abonament podają wszystkie niezbędne dane osobowe podczas podpisywania umowy, natomiast do czasu wprowadzenia ustawy użytkownicy kart prepaid mogli zarejestrować swój numer u operatora lub nie. Od 25 lipca 2016 roku każda sprzedawana karta SIM musi zostać zarejestrowana u operatora. Czytaj więcej

Rejestracja karty SIM w Virgin Mobile. Po co rejestrować numer telefonu?

Jeśli chcesz korzystać z oferty prepaid, rejestracja karty SIM cię nie ominie. Zgodnie z prawem rejestracja numeru na kartę jest obowiązkowa. Ma to zlikwidować anonimowość i bezkarność osób, które działają, jako terroryści. Docelowo rejestracja telefonu na kartę ma zwiększać bezpieczeństwo obywateli.

Swój starter Virgin Mobile możesz zarejestrować w punkcie sprzedaży lub przez Internet. Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty na kartę, wystarczy, że zamówisz online starter. Nie tylko dostarczymy ci kartę SIM, ale też umożliwimy ci szybką rejestrację podczas odbierania przesyłki. Kurier sprawdzi zgodność twoich danych osobowych podanych podczas składania zamówienia nowego startera. Przesyłka kurierska i rejestracja karty SIM są darmowe, płacisz tylko za sam starter.

Gdzie zarejestrować numer na kartę? Rejestracja karty przez Internet i w punkcie sprzedaży

Dla twojej wygody umożliwiamy rejestrację karty SIM na kilka sposobów. Jeśli nie jesteś pewien, gdzie można zarejestrować kartę, sprawdź najbliższe punkty sprzedaży na naszej stronie lub skorzystaj z opcji rejestracji online bądź za pośrednictwem banku.

Zarejestruj kartę:

 • w domu – zamawiając starter online możesz wprowadzić dane niezbędne do rejestracji i tylko potwierdzić je w obecności kuriera, który dostarczy ci przesyłkę od nas,
 • w banku – jeśli jesteś klientem Banku Millennium lub Podkarpackiego Banku Spółdzielczego, nie musisz szukać, gdzie zarejestrować kartę SIM, możesz zrobić to poprzez swoje konto w bankowości elektronicznej,
 • w punkcie sprzedaży starterów Virgin Mobile – miejscem, gdzie można zarejestrować numer prepaid, jest też każdy punkt prowadzący sprzedaż starterów; listę punktów partnerskich znajdziesz na naszej stronie; do punktów partnerskich należą placówki sieci Żabka, Freshmarket, Poczty Polskiej, Telakces, Ruch, Kolporter, Media Star, Inmedio, Relay, 1 minute, Discover, Hubiz, Hello, Virgin, sieci stacji paliw Shell, Lotos, BP, Statoil, a także punkty GSM, w których można kupić startery operatorów komórkowych.

Jeśli swoje dane osobowe wolisz wypełnić online w specjalnym formularzu i tylko potwierdzić je w wybranym przez siebie punkcie partnerskim, najlepszym wyjściem dla ciebie jest rejestracja numeru przez Internet. Rejestracji karty SIM przez Internet można dokonać w dowolnym momencie, o każdej porze dnia i nocy. Wiele punktów partnerskich, w których potem możesz zweryfikować swoje dane, ma długie godziny otwarcia, dlatego bez trudu dopełnisz formalności nawet po pracy.

Jak zarejestrować kartę? Rejestracja numeru przez Internet i stacjonarnie krok po kroku

Jeśli zamawiasz starter z naszej strony, nową kartę możesz od razu zarejestrować, podając dane osobowe w formularzu i potwierdzając je u kuriera, który dostarczy ci paczkę. Możesz też kupić starter u jednego z naszych partnerów i zarejestrować go na dwa sposoby – online lub stacjonarnie.

Rejestracja nowej karty SIM w punktach stacjonarnych niewiele różni się rejestracji prepaid online. Jeśli nie wiesz, jak zarejestrować kartę w Virgin Mobile lub co potrzeba do rejestracji numeru, to czytaj dalej, a rozwiejemy twoje wątpliwości.

Sposoby, jak zarejestrować numer przez Internet:

 1. Klienci Banku Millennium i Podkarpackiego Banku Spółdzielczego powinni zalogować się na swoje konto w systemie bankowości elektronicznej i wybrać możliwość rejestracji nowej karty SIM, a następnie postępować zgodnie z instrukcją pozwalającą na rejestrację numeru u wybranego operatora.
 2. Należy wypełnić formularz na naszej stronie, podając wymagane dane, a następnie udać się do najbliższego punktu sprzedaży i okazać dokument tożsamości w celu potwierdzenia danych wprowadzonych online.

A jak zarejestrować kartę SIM w punktach partnerskich? Wystarczy udać się do jednego z naszych punktów partnerskich i wyrazić chęć rejestracji karty prepaid. Pracownik pomoże wypełnić formularz rejestracyjny.

Czy rejestrujesz kartę online, czy stacjonarnie, tym, co jest potrzebne do rejestracji karty SIM, są:

 • dowód tożsamości – należy podać imię, nazwisko, numer PESEL oraz serię i numer dowodu tożsamości,
 • rejestrowany numer telefonu oraz kod PUK znajdujący się na plastikowej ramce, w której znajduje się karta SIM przed wyłamaniem.

Co daje rejestracja numeru na kartę w Virgin Mobile?

Rejestracja numerów na kartę jest obowiązkowa i nie możesz jej pominąć, niezależnie od tego, jakiego operatora wybierzesz. W Virgin Mobile rejestracja prepaid jest prosta i można dokonać jej w wielu punktach, co jest dużym ułatwieniem. Szanujemy twój czas, dlatego też ułatwiamy rejestrację numeru podczas zakupu startera na naszej stronie, byś od razu mógł korzystać z nowej karty SIM.

Zarejestrowany numer w Virgin Mobile działa w sieci, której zaufało już ponad 450 tysięcy użytkowników w Polsce i miliony na całym świecie.

Wybierając naszą ofertę, możesz dopasować do swoich potrzeb i możliwości ilość minut, SMS-ów, MMS-ów i transferu danych. Możesz też korzystać z oferty specjalnej i pakietów.

Ładowanie

Witaj na stronie Virgin Mobile.

Chcieliśmy Cię poinformować, że nasze serwisy używają pliki cookies. Oznacza to, że masz możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce oznacza akceptację plików cookies. Będzie to skutkowało zapisywaniem ich na Twoich urządzeniach. Informacji odczytanych za pomocą cookies i podobnych technologii używamy w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, w tym profilowanie. Wykorzystanie ich pozwala nam zapewnić Ci maksymalną wygodę przy korzystaniu z naszych serwisów poprzez zapamiętanie Twoich preferencji i ustawień na naszych stronach. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień przeglądarki znajdziesz w Polityce cookies. Akceptacja ustawień przeglądarki oznacza zgodę na możliwość tworzenia profilu Użytkownika opartego na informacji dotyczącej świadczonych usług, zainteresowania ofertą lub informacjami zawartymi w plikach cookies. Oczywiście masz prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mam przeglądarkę ustawioną zgodnie z moimi preferencjami.

OK