Wyszukaj artykuł

Blog / 2

10.08.2023

O czym należy pamiętać, korzystając z aplikacji randkowych? Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Aplikacje randkowe stają się coraz popularniejsze. Wiele osób, bez względu na wiek, szuka dziś partnera lub partnerki właśnie za ich pośrednictwem. Korzystając z nich, należy jednak zachować ostrożność i kierować się zdrowym rozsądkiem. Co zrobić, by aplikacje randkowe były bezpieczne?
Czytaj →
04.08.2023

Wakacyjna promocja: Miesiąc za darmo dla nowych klientów Virgin Mobile na kartę

Virgin Mobile przygotował specjalną promocję dla nowych klientów usług na kartę, która sprawi, że tego lata dostęp do internetu będzie łatwiejszy i szybszy niż kiedykolwiek wcześniej
Czytaj →
18.07.2023

#GIGAMAKS - gigabajty jako bonus za staż

Masz za staż – im dłużej masz #GIGAMAKS, tym więcej GB dostajesz. Przedstawiamy wyjątkową promocję stażową dla popularnego pakietu #GIGAMAKS w Virgin Mobile. Dzięki niej, najwierniejsi i najdłużej korzystający z naszej oferty użytkownicy mogą cieszyć się aż 15 GB dodatkowego transferu danych każdego miesiąca! Zachęcamy wszystkich posiadaczy #GIGAMAKS do dołączenia do promocji
Czytaj →
04.07.2023

Internet za granicą na kartę, abonament – co warto wiedzieć?

Mało kto wyobraża sobie dziś życie bez dostępu do Internetu w telefonie. Warto go mieć nie tylko w domu, lecz także podczas podróży, również tych zagranicznych. Na szczęście jest to bardzo proste. Jak działa Internet za granicą na kartę lub abonament i co musisz zrobić, żeby go aktywować? Odpowiadamy!
Czytaj →
06.06.2023

Na czym polega przechowywanie danych w chmurze internetowej?

Ilość danych, które przechowujemy na swoich komputerach i smartfonach, stale rośnie. Z czasem zaczynają one zajmować coraz więcej miejsca na urządzeniach i stopniowo zapychają ich pamięć. Istnieje jednak na to sposób – chmura internetowa do przechowywania danych. Czym tak naprawdę jest i w jaki sposób działa? Poznaj najważniejsze informacje o chmurze internetowej!
Czytaj →
17.05.2023

Smartfon dla dziecka – jak wybrać odpowiedni model?

Współcześnie trudno wyobrazić sobie życie bez smartfona. Na pewnym etapie z urządzeń mobilnych zaczynają korzystać również dzieci. Ważne, aby dostosować telefon do ich potrzeb i zapewnić im maksymalne bezpieczeństwo. Jak wybrać dobry smartfon dla dziecka?
Czytaj →
05.04.2023

Uprawnienia aplikacji na telefonie – czym są i dlaczego są ważne dla twojej prywatności?

Dziś wiele osób nie wyobraża sobie funkcjonowania bez różnorodnych aplikacji zainstalowanych na smartfonie. Jest to zarówno oprogramowanie służące rozrywce, jak i pomagające w codziennym życiu. Kiedy instalujesz je na telefonie, możesz zostać poproszony o udzielenie zgody na udostępnianie niektórych informacji. To tzw. uprawnienia aplikacji. Czym się charakteryzują i jak działają w praktyce?
Czytaj →
07.03.2023

Jak włączyć nagrywanie ekranu z dźwiękiem na różnych telefonach? Podstawowe informacje

Nagrywanie ekranu to jedna z przydatnych funkcji, które mają współczesne smartfony. Możesz wykorzystać ją w wielu sytuacjach. Co ważne, jest dostępna na urządzeniach mobilnych z różnymi systemami operacyjnymi – zarówno z Androidem, jak i iOS. Jak włączyć nagrywanie ekranu na telefonie i kiedy warto to zrobić?
Czytaj →
14.02.2023

Tryb incognito na telefonie – w jaki sposób działa i jak go włączyć?

W sieci trudno o zachowanie prywatności. Możesz nieco poprawić tę sytuację, włączając tryb incognito podczas przeglądania internetu na komputerze lub telefonie. Nie zapewnia on jednak pełnej anonimowości, tylko sprawia, że aktywność w sieci nie zapisuje się na używanym przez ciebie urządzeniu. Wciąż ma to swoje zalety. Dowiedz się, jak włączyć tryb incognito na telefonie.
Czytaj →
Załaduj więcej
Ładowanie