Filtruj artykuły po kategoriach

Wyszukaj artykuł

Blog / 3

12.07.2022

Jak zastrzec numer jednorazowo i na stałe?

Zastrzeganie numeru to funkcja, która sprawia, że numer telefonu staje się niewidoczny dla innych, a ty możesz dzwonić anonimowo. Taką opcję można włączyć jednorazowo lub na stałe. Sprawdź, jak ukryć numer w różnych modelach telefonów i u różnych operatorów.
Czytaj →
29.07.2021

Jak działa WiFi Calling, czyli „dzwonienie przez WiFi”?

Wyobraź sobie, że jesteś w miejscu, gdzie zupełnie nie ma zasięgu. Telefon uparcie nie może wyszukać sieci, a Ty nagle musisz pilnie gdzieś zadzwonić. Właśnie w tej sytuacji z pomocą przychodzi WiFi Calling, czyli nowa technologia prowadzenia rozmów i wysyłania SMS-ów. Sprawdź, co to jest WiFi Calling, jak włączyć oraz wyłączyć tę usługę.
Czytaj →
30.06.2021

Sieć 5G – co to jest i od kiedy pojawi się w Polsce?

Sieć 5G to szybki i stabilny Internet. Dzięki tej technologii pobieranie plików, wideokonferencje lub słuchanie muzyki odbywa się bez żadnych utrudnień. Sieć 5G nie tylko usprawnia korzystanie z Internetu, lecz także daje nowy potencjał w transporcie, architekturze, branży medycznej, farmaceutycznej, przemysłowej i rolniczej.
Czytaj →
30.06.2021

Jak odzyskać dane z telefonu, który nie chce się włączyć lub ma uszkodzony ekran?

Utrata dostępu do plików przechowywanych w telefonie to często efekt przypadku lub awarii urządzenia. Jak odzyskać dane z telefonu z Androidem? Co zrobić, gdy dodatkowo nasz telefon ma uszkodzony wyświetlacz, nie reaguje na dotyk lub w ogóle się nie włącza? Wystarczy podłączyć go do komputera przez port USB i uruchomić specjalny program przeznaczony dla systemu Android.
Czytaj →
05.06.2021

Jak zrobić screen na telefonie? Wskazówki

Zastanawiasz się, jak zrobić screen na telefonie dotykowym? Wszystko zależy od modelu urządzenia i jego oprogramowania. Poznaj praktyczne porady, jak robić zrzuty ekranu i korzystaj z wygody, jaką daje Ci Twój telefon.
Czytaj →
05.06.2021

Jak połączyć telefon z telewizorem? Praktyczne porady

Obecnie tradycyjną telewizję zastępują filmy i programy dostępne online lub streaming. Mimo że można je oglądać na smartfonie lub laptopie, często brakuje nam możliwości i komfortu, jakie dawał duży wyświetlacz. Łatwym sposobem na osiągnięcie wygody wielkoformatowego monitora jest sparowanie urządzeń. Jak podłączyć telefon do telewizora?
Czytaj →
27.04.2021

Aplikacje do liczenia kalorii – 4 propozycje i wskazówki, jak wybrać najlepszą

Aplikacje do liczenia kalorii powinny być przede wszystkim darmowe i intuicyjne. Ważne jest też to, aby działały bez zarzutu i zachęcały do korzystania z kalkulatora. Sprawdź, która aplikacja do liczenia kalorii będzie najlepsza i jakie funkcje skutecznie zmotywują cię do rezygnacji z ulubionej przekąski.
Czytaj →
27.04.2021

Aplikacja do nagrywania rozmów telefonicznych – jaką warto polecić?

Aplikacja do nagrywania rozmów pozwala zachować nagranie w pamięci telefonu lub na dysku w chmurze. Dzięki niej nagrasz np. ważną rozmowę biznesową lub ustalenia dotyczące daty spotkania. Najlepsze rejestratory współpracują z różnymi usługami, takimi jak Skype, Facebook i WhatsApp.
Czytaj →
25.03.2021

Nomofobia – co to jest i jakie ma objawy?

Nie potrafisz żyć bez swojego smartfona? Sięgasz po telefon nawet wtedy, gdy nikt nie dzwoni? Stresujesz się na myśl o rozładowaniu baterii lub zgubieniu urządzenia? To może być nomofobia, czyli jedna z dynamicznie rozwijających się chorób cywilizacyjnych współczesności.
Czytaj →
Załaduj więcej
Ładowanie