24.08.2017
← Blog

Mobilna telewizja na wakacje - przegląd aplikacji VOD

Urlop to czas, który każdy powinien spędzić dokładnie tak, jak ma na to ochotę. Wiele osób wykorzysta te kilka dni w roku by leżeć bez ruchu na plaży lub zwiedzać zabytki. Kto jednak powiedział, że nie można dobrze wypoczywać przy telewizji?

 

virgin mobile mobilna telewizjaOpalanie na plaży, leniuchowanie na molo lub oddychanie górskim powietrzem - jest wiele sposobów na letni odpoczynek. Beztroskie wakacje to także dobry okres… aby nadrobić nieco filmów i seriali, na które nigdy nie ma czasu!

Nowoczesne smartfony i tanie pakiety internetowe pozwalają cieszyć się swobodą oglądania filmów i seriali także poza domem. Z tej okazji, przygotowaliśmy listę serwisów VOD, które mogą się przydać, gdy wakacyjna pogoda zechce spłatać nam figle.

 

YouTube

Podstawowym źródłem materiałów wideo na smartfonie jest serwis YouTube. To największa internetowa kopalnia treści tego typu - od filmów ze śmiesznymi prankami, przez świetne materiały typu zrób to sam, na publicystyce kończąc. Ale YouTubie to również niewyczerpalne źródło poradników, które pomogą ci na przykład rozpalić grilla lub złożyć namiot.

Polecamy: Jak połączyć telefon z telewizorem? Praktyczne porady

Player i iPla

W sklepach z aplikacjami udostępnione są pozycje przygotowane przez nadawców polskiej telewizji. TVN oferuje widzom usługę Player, a Polsat przygotował aplikację iPla. Powyższe usługi umożliwiają dostęp do produkcji własnych obu stacji. Oglądanie ulubionych programów z tymi aplikacjami staje się prostsze, a brak telewizora w pokoju hotelowym nie stanowi problemu.

VOD Onet

Swoje własne usługi VOD mają również portale. Jedną z usług wideo na żądanie jest VOD Onet. Klienci Virgin Mobile dzięki ofercie Virgin OKazje, mogą skorzystać ze zniżki na filmy udostępniane właśnie w tym serwisie.

HBO GO

W tym roku zima przyszła w wakacje. Siódma seria hitu HBO, „Gra o tron” przypada właśnie teraz - w okresie wakacji. Dzięki aplikacji HBO GO, wszyscy fani zainteresowani dalszymi losami mieszkańców Westeros mogą w spokoju śledzić ich poczynania. A spoilery nie będą już dokuczliwe.

Netflix

Osoby poszukujące filmów i seriali światowej klasy powinny zainteresować się ofertą serwisu Netflix. W ramach zryczałtowanego abonamentu w zasięgu ręki mamy wielką bazę filmów i seriali, z których wielu nie da się zobaczyć nigdzie indziej. Zaległości w „Narcos” i „House of Cards”? Wakacje są po to, aby je nadrobić.

Showmax i Amazon Prime

Oprócz Netfliksa warto przyjrzeć się ofercie serwisów Showmax i Amazon Prime Video. Działają one na podobnej zasadzie, ale oferują zupełnie inne produkcje. W ShowMax do zobaczenia znajduje się między innymi zjawiskowy serial  „Fargo”, a dzięki Amazon Prime  zobaczymy na przykład „Amerykańskich bogów”.

Zobacz także: Smartfony – jakie niespodzianki szykują operatorzy?​

Ładowanie