01.12.2017
← Blog

Bombkowe 3 GB dla wszystkich!

Z naszych badań i obserwacji wynika, że bardzo lubicie korzystać z Internetu. Dlatego z okazji Świąt mamy dla Was 3 GB dodatkowego, darmowego Internet w prezencie!

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA]

Niezależnie od tego czy jesteś w abonamencie czy korzystasz z oferty na kartę, możesz samodzielnie aktywować dodatkowy, darmowy transfer danych. W przypadku oferty abonamentowej oraz oferty na kartę na taryfie #ChcęWszystko są to 3 GB. Użytkownikom taryfy „Oferta 2012” pakiet internetu zostanie z kolei powiększony o 1 GB.

Jak aktywować dodatkowe gigabajty?

Aby skorzystać z promocji należy użyć kodu *222*444# wpisując go na klawiaturze swojego telefonu. Bombkowe gigsy zostaną automatycznie przypisane w zależności od taryfy, jaką posiadasz. Z promocji można skorzystać w dowolnym momencie między 1 a 31 grudnia. Każdy z Was może aktywować dodatkowe gigabajty tylko raz a pakiet jest ważny 30 dni. Jednak pamiętaj, jeśli korzystasz z oferty na kartę, to 3 GB wpisuje się w ważność pakietu #WSZYSTKO albo #FREEMIUM. Dlatego radzimy aktywować 3 GB zaraz po aktywacji pakietu podstawowego.

Regulamin promocji w ofercie na kartę znajduje się tutaj.

Regulamin promocji w ofercie abonamentowej znajduje się tutaj.

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA]

 

Zobacz także: Jak skorzystać z promocji 3 miesiące za 0 zł w abonamencie?

Ładowanie