08.12.2023
← Blog

eSIM w Virgin Mobile!

W świecie, gdzie technologia ułatwia nam życie na każdym kroku, zmiany w obszarze telekomunikacji stają się coraz bardziej dostępne i użytkownikom. Aplikacja Play24 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferując prosty i szybki sposób na wymianę tradycyjnej karty SIM na nowoczesną eSIM. W tym artykule, pokażemy Ci, jak w kilku prostych krokach dokonać tej zmiany bez wychodzenia z domu.

 

 

Końcówka tego roku jest naprawdę gorąca dla wszystkich użytkowników Virgin Mobile 🔥 W Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku zaprosiliśmy Was do specjalnych stref, aby zgarnąć karty SIM wraz z doładowaniami oraz gadżety.


A to był tylko przedsmak naszej akcji, czyli kampanii pod hasłem „Tak proste, że weź!”

Idąc za ciosem mamy dla Was kolejną świetną wiadomość:

Od dzisiaj w Virgin Mobile udostępniamy eSIM!

Wymiana karty i korzystanie z niej jest bezpłatne, a wymiany możecie dokonać szybko, prosto, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu w aplikacji Play24 (z fizycznej karty SIM). Wymiany możecie też dokonać w salonach Play 💪
 

Jak samodzielnie dokonać wymiany w aplikacji Play24? To proste!

Wystarczy nacisnąć ustawienia (ikona koła zębatego), a później w sekcji Twoje konto wybrać Twoja karta SIM. Pojawi się tam banner Wymieniam kartę na eSIM – po kliknięciu na niego zapytamy tylko czy kartę mamy wymienić na obecnym telefonie czy może na nowym i proces poprowadzi użytkownika przez kolejne kroki. To wszystko!

Szczegółowe informacje na temat eSIM w Virgin Mobile (na przykład listę telefonów obsługujących eSIM) można znaleźć na stronie virginmobile.pl/esim.

 

PS: Z karty eSIM Virgin Mobile możecie korzystać w smartfonach. Damy znać, gdy udostępnimy to rozwiązanie na zegarki czy tablety!

Ładowanie