18.07.2023
← Blog

#GIGAMAKS - gigabajty jako bonus za staż

Masz za staż – im dłużej masz #GIGAMAKS, tym więcej GB dostajesz. Przedstawiamy wyjątkową promocję stażową dla popularnego pakietu #GIGAMAKS w Virgin Mobile. Dzięki niej, najwierniejsi i najdłużej korzystający z naszej oferty użytkownicy mogą cieszyć się aż 15 GB dodatkowego transferu danych każdego miesiąca! Zachęcamy wszystkich posiadaczy #GIGAMAKS do dołączenia do promocji

 

W Virgin Mobile ruszamy ze specjalną promocją stażową dla popularnego pakietu #GIGAMAKS. Dzięki niej najbardziej lojalni i najdłużej korzystający z oferty użytkownicy mogą liczyć na aż 15 GB ekstra transferu danych co miesiąc! Każdy użytkownik #GIGAMAKS może zapisać się do promocji Masz za staż za pośrednictwem aplikacji Play24 – od tej chwili liczony jest czas, po którym przyznawane są comiesięczne bonusowe paczki danych:

5 GB – po 6 miesiącach
10 GB – po roku
15 GB – po dwóch latach
Co więcej, jeśli ktoś korzystał z promocji Masz za staż w #GIGADAJE to zebrane GB stażowe przechodzą na pakiet #GIGAMAKS! Dzięki temu dużą paczkę darmowego internetu można otrzymać jeszcze szybciej!

Ładowanie