09.01.2019
← Blog

To mnie GIGA. Im dłużej ładujesz tym więcej GB zyskujesz!

Korzystasz z oferty GIGADAJE 25 zł? To super! Teraz możesz zyskać nawet 15 GB za darmo za regularne doładowania. Wystarczy, że dołączysz do naszego programu stażowego.

 

Tania oferta na kartę to nie wszystko. Dziś równie ważne jest to ile zyskasz korzystając z niej stale. A w Virgin Mobile skorzystasz na pewno. Jeśli stale doładowujesz swoje konto naszym pakietem #GIGADAJE możesz otrzymać nawet 15 GB dodatkowego internetu mobilnego za darmo. Wszystko, co musisz zrobić to dołączyć jak najszybciej do naszego programu stażowego.


Ile GB otrzymasz i kiedy?

 

Dodatkowe GB będą przyznawane w następujących sekwencjach:

 

• Pierwszy bonus (5 GB) zostanie przyznany po 6 miesiącach od zapisania się do programu premiowania (tj. w 7-tym Cyklu Rozliczeniowym) i będzie przyznawany w tej samej wielkości do 12 Cyklu Rozliczeniowego włącznie. Bonus w wysokości 5 GB powiększa pakiet podstawowy do 20 GB.

• Drugi bonus (10 GB) zostanie przyznany po 12 miesiącach od momentu zapisania się do programu premiowania (tj. w 13-tym Cyklu Rozliczeniowym) i będzie przyznawany w tej samej wielkości do 24 Cyklu Rozliczeniowego włącznie. Bonus w wysokości 10 GB powiększa pakiet podstawowy do 25 GB.

• Trzeci bonus (15 GB) zostanie przyznany po 24 miesiącach od momentu zapisania się do programu premiowania (tj. w 25-tym Cyklu Rozliczeniowym) i będzie przyznawany w tej samej wielkości na stałe. Bonus w wysokości 15 GB powiększa pakiet podstawowy do 30 GB.

 

Jak aktywować stażowe?

Aby aktywować stażowe musisz:

  • Korzystać z oferty GIGADAJE
  • Wpisać poniższy kod *222*25*0#

 

Jak widzisz jest to bardzo proste. Musisz jednak pamiętać, że warunkiem otrzymania dodatkowych GB jest stałe, co miesięczne aktywowanie pakietu GIGADAJE 25 zł. Program stażowy jest automatycznie anulowany w przypadku przeniesienia numeru do innej sieci, rezygnacji z numeru lub zmiany taryfy na postpaid.

Ładowanie