Nie zwlekaj z rejestracją numeru! Zostało...
dnigodzminsek
Zobacz, jakie to proste
X

Jedyny Taki Albonament

W naszym abonamencie sam możesz wybrać, ile potrzebujesz minut, SMS-ów, czy gigabajtów. Skomponuj abonament jaki chcesz, niezależnie czy potrzebujesz nowego numeru, czy przenosisz numer do nas od innego operatora.

Skonfiguruj abonament

  • Zmieniaj, kiedy chcesz Jeśli początkowo skonfigurowany abonament nie spełni Twoich oczekiwań, to możesz go zmienić jak chcesz i kiedy chcesz. Jak? Logując się do serwisu samoobsługowego lub wysyłając SMS-a. I już. Ciesz się większą (albo mniejszą) liczbą minut, SMS-ów, czy paczką netu w nowej cenie abonamentu.
  • Dokup pakiety jednorazowe, kiedy chcesz Jeśli w trakcie trwania abonamentu, spontanicznie będziesz potrzebować dokupić jednorazowo pakiet SMSów, Internetu, minut, to wyślij SMS-a lub aktywuj go za pośrednictwem serwisu samoobsługowego. Zapłacisz jednorazowo, a Twój stały abonament nie ulegnie zmianie.
  • Nie płać za abonament W trakcie trwania abonamentu możesz go zawiesić wyłączając płatne pakiety cykliczne. Wystarczy zalogować się na swoje konto w serwisie samoobsługowym lub wysłać SMS-a. Wtedy za korzystanie z naszych usług zapłacisz zgodnie z cennikiem. A jeżeli nie będziesz używać telefonu to w ogóle nic nie zapłacisz. Nadal jednak będziesz mógł odbierać rozmowy, czy SMS-y przychodzące. W naszej ofercie nie masz minimalnego miesięcznego zobowiązania.
  • Rezygnuj bez konsekwencji W każdej chwili możesz zrezygnować z naszej oferty, bo nie jesteś zobowiązany umową na konkretny okres czasu. Umowę możesz wypowiedzieć kiedy chcesz. Po prostu . Wystarczy, że poinformujesz nas o swoich zamiarach na 30 dni przed planowanym odejściem.
Sprawdź promocję

Co powiesz na Internet za darmo?

Konfigurując swój abonament, wybierz opcję minut i SMS-ów bez limitu, a dowolny pakiet Internetu dostaniesz przez 6 miesięcy ZA DARMO. Nawet 20 GB!

Jak Skonfigurować Abonament

  • Wybierz ile potrzebujesz gigabajtów do surfowania po necie, SMS-ów i minut na rozmowy
  • Wypełnij formularz
  • Ciesz się wyjątkowym abonamentem uszytym specjalnie dla Ciebie!
Pamiętaj!

Nasz abonament jest elastyczny niczym gimnastyczki na Olimpiadzie. Jak coś Ci nie pasuje, możesz go w każdej chwili zmienić albo zrezygnować.

Skonfiguruj abonament

Ładowanie
OK

Aby usprawnić funkcjonowanie naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z virginmobile.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.