21.02.2024
← Blog

Tak proste, że weź... bo jak nie weźmiesz, to możesz żałować!

Virgin Mobile przyświeca jedna prosta zasada: wszystko, co robimy, ma łączyć ludzi i sprzyjać dzieleniu się dobrem. W wydaniu mobilnym wychodzi nam to doskonale. Ciebie również zapraszamy do dołączenia do tej rodziny największej marki wirtualnej telefonii komórkowej. To wcale nie jest skomplikowane. A teraz jeszcze bardziej to ułatwiamy! To jest już tak proste, że weź!

Tak proste, że weź – o co tyle hałasu?


W Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu było w zeszłym roku całkiem głośno o Virgin Mobile i akcji „Tak proste, że weź”. Najwięcej hałasu zrobiliśmy w specjalnych strefach marki. Nie bez powodu. O dobrych rzeczach przecież nie szepcze się po kątach. 

Nie wiesz, o co chodzi? Już wyjaśniamy! Otóż każdy, kogo skusiła rozpalona do czerwoności, radosna oaza i miał ochotę wymienić z nami więcej słów niż zwroty grzecznościowe – mógł liczyć na startery Virgin Mobile i supergadżety.

Jedna wizyta przy okazji spaceru czy zakupów w centrum handlowym wystarczyła, by zyskać ot tak, bez wysiłku, 20 GB internetu, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a do tego jeszcze umowę na czas nieokreślony… za 20 zł miesięcznie po rabatach.

W naszych strefach na starterboardach startery z bezpłatnym doładowaniem układały się w jakże zgrabne hasło: „TAK PROSTE, ŻE WEŹ!” Podchodzisz, bierzesz i korzystasz. Trudne? No raczej nie!

Akcje w miastach minęły, ale kampania wciąż trwa. Teraz, żeby skorzystać z oferty, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wszystko załatwisz online. Kup i zarejestruj starter z wybranym pakietem, który będzie odnawiał się automatycznie (jeśli tylko będziesz mieć środki na koncie).


Czy to jest w ogóle dla Ciebie?


Nie, jeśli lubisz komplikować sobie codzienność. Tak, jeśli doceniasz, gdy życie jest proste… bo w gruncie rzeczy jest. Prawda?

W naszych filmach promocyjnych przekonujemy, że być może wyzwanie stanowi dla Ciebie wybór lakieru do pomalowania paznokci, filmu na wieczór, dania w kuchni azjatyckiej czy nawet smaku lodów, ale nie będzie nim z pewnością wybór oferty karty do telefonu. Nie z Virgin Mobile!

Nie pozwolimy Ci komplikować sobie podejmowania decyzji, gdy to jest tak proste. A zresztą zobacz:

  • Wchodzisz na stronę Virgin Mobile albo odwiedzasz punkt jednego z naszych partnerów i wybierasz starter.
  • Włączasz pakiet #GIGAMAKS za 0 zł kodem *222*31*1#.
  • Twoje konto automatycznie otrzymuje bonusowy zastrzyk 400 GB na 30 dni.
  • Dostajesz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 20 GB internetu.

Jakby tego było mało, jeśli zdecydujesz się utrzymać ten pakiet, to przez kolejne 11 miesięcy będziesz regularnie (czyli co miesiąc, rzecz jasna) dostawać bonusowe 100 GB. Który operator zadba o Ciebie bardziej?

A teraz trzymaj się, bo mamy coś ekstra. Idąc za ciosem akcji „Tak proste, że weź”, zaczęliśmy udostępniać w Virgin Mobile kartę eSIM. Wymienisz ją bezpłatnie i korzystać będziesz niej również bez dodatkowych kosztów. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Wszystko zrealizujesz w aplikacji Play24 z fizycznej karty SIM.

Ładowanie