Indywidualna oferta na kartę

Pakiet #MINI 3
3 zł/mc

+10GBGRATIS
300 MB Internetu
30 sms-ów do wszystkich sieci
30 minut do wszystkich sieci i na stacjonarne
Zobacz szczegóły
#MINI 3
300 MB + 10 GB GRATIS* Internetu
30 sms-ów do wszystkich sieci
30 minut do wszystkich sieci i na stacjonarne
Aktywuj: *222*03#
(pakiet jest ważny 30 dni od momentu aktywacji)
Zwiń ofertę

Pakiet #MINI 9
9 zł/mc

+10GBGRATIS
1 GB Internetu
300 sms-ów do wszystkich sieci
300 minut do wszystkich sieci i na stacjonarne
Zobacz szczegóły
#MINI 9
1 GB Internetu
+ 10 GB GRATIS*
300 sms-ów do wszystkich sieci
300 minut do wszystkich sieci i na stacjonarne
Aktywuj: *222*09#
(pakiet jest ważny 30 dni od momentu aktywacji)
Zwiń ofertę

Pakiet #GIGADAJE 7
7 zł/7dni

+10GBGRATIS
3 GB Internetu
nielimitowane sms-y do wszystkich sieci
nielimitowane minuty do wszystkich sieci i na stacjonarne
Zobacz szczegóły
#GIGADAJE 7
3 GB + 10 GB GRATIS* Internetu
nielimitowane sms-y do wszystkich sieci
nielimitowane minuty do wszystkich sieci i na stacjonarne
Aktywuj: *222*07#
(pakiet jest ważny 7 dni od momentu aktywacji)
Zwiń ofertę
Pokaż porównanie pakietów
internet
4G lte
sms-y
minuty
aktywacja
oferty
specjalne

#MINI 3

3 zł/mc
300 MB
30 Sms-ów
30 minut
Pakiety za
#PÓŁDARMO

#MINI 9

9 zł/mc
1 GB
300 Sms-ów
300 minut
Pakiety za
#PÓŁDARMO

#GIGADAJE 7

7 zł/7 dni
3 GB
bez limitu
bez limitu
1 GB za dodatkowy 1zł
* Promocja skierowana jest do nowych Abonentów Virgin Mobile na Kartę, którzy w czasie obowiązywania Promocji dokonają Aktywacji nowego Zestawu Startowego (Startera). Pakiet danych ważny 30 dni. Warunki promocji określa Regulamin Oferty Promocyjnej 'Bonusowe 10GB' dla nowych Abonentów Virgin Mobile na Kartę, dostępny na virginmobile.pl/regulaminy.
4 powody, aby wybrać Virgin
Internet 4G LTE
Rok ważności konta
Darmowa dostawa
Darmowy Internet
dla aplikacji
Pytania i odpowiedzi
Gdzie mogę kupić starter Virgin?

Istnieją dwa sposoby zakupu starterów: poprzez naszą stronę internetową virginmobile.pl oraz w wybranych punktach: kioskach, salonach prasowych, sieciach handlowych, czy na stacjach benzynowych. Pełną listę partnerów znajdziesz tutaj.

Pamiętaj, że od 25 lipca 2016 wszystkie nowe numery na kartę powinny być zarejestrowane, aby zostały aktywowane. Startery kupowane on-line będą od razu rejestrowane, dzięki weryfikacji danych przez kuriera. Po zakupie startera w sieci Ruch, czy w punktach sprzedaży Telakces możesz go od razu zarejestrować. Wystarczy, że okażesz sprzedawcy dokument tożsamości. To obowiązek ustawowy i każdy z operatorów zbiera dane o klientach usług przedpłaconych.

Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj

Czy zamierzacie otwierać swoje salony? Jeśli tak, to gdzie?

W tej chwili nie planujemy otwierania własnych salonów. Współpracujemy jednak z siecią partnerską Telakces.com oraz niezależnymi punktami GSM. Można w nich kupić starter, przenieść numer, zarejestrować numer, czy dokończyć rejestrację on-line. Z kolei dzięki współpracy z siecią własną Poczty Polskiej, siecią Ruch, placówkami Teletorium, Eurobank, Inmedio, Inmedio Café, Relay, Discover, Hubiz, Hello, Virgin oraz stacjami benzynowymi Statoil umożliwiamy naszym klientom rejestrację numeru. Pełną listę punktów partnerskich znajdziesz na mapie

Jaki rodzaj kart SIM oferujecie?

Oferujemy kartę uniwersalną 3w1 (standard, microSIM, nanoSIM), która pasuje do każdego rodzaju aparatu telefonicznego. Wystarczy wyłamać kartę do pożądanego rozmiaru.

Internet na kartę i telefon na kartę – przedpłacona karta do telefonu

Mając numer na kartę, można elastycznie dopasować ofertę do swoich potrzeb, używając różnych pakietów standardowych oraz pakietów dodatkowych. Telefon na kartę daje wiele możliwości, jeśli chodzi o ilość minut, SMS-ów i MMS-ów oraz ilość gigabajtów do wykorzystania.

Internet na kartę możesz zabrać ze sobą wszędzie, by zawsze mieć kontakt ze światem. Karta z Internetem działa w urządzeniach, które umożliwiają połączenie z WWW, np. w smartfonach, tabletach czy modemach zewnętrznych. W ofercie Virgin Mobile możesz nie tylko surfować po sieci, ale też dzwonić, SMS-ować i MMS-ować.

Czytaj więcej

Oferty na kartę w Virgin Mobile – wybierz Internet na kartę i pakiet rozmów i wiadomości

Telefon na kartę w Virgin Mobile to oferta skierowana do osób, które chcą mieć dostęp do WWW, rozmawiać i SMS-ować, ale nie chcą wiązać się z operatorem długoterminową umową. Oferty na kartę to cztery różne taryfy do wyboru:

  • #MINI 3 – powinieneś wybrać tę opcję, jeśli chcesz mieć tani Internet na kartę; za jedyne 3 zł miesięcznie możesz korzystać z 300 megabajtów transferu, a dodatkowo masz 30 minut do wykorzystania na połączenia ze wszystkimi sieciami krajowymi i numerami stacjonarnymi oraz 30 SMS-ów do wszystkich sieci; jeśli szukasz, gdzie jest najtaniej na kartę, to dobrze trafiłeś – wybierz taryfę #MINI 3;
  • #MINI 9 – chcesz mieć stały dostęp do Internetu, ale korzystasz głównie z mediów społecznościowych, serwisów informacyjnych i aplikacji z prognozą pogody czy aplikacji swojego banku – nie przepłacaj, wybierz Internet LTE na kartę w ramach oferty #MINI 9; za jedyne 9 zł miesięcznie otrzymujesz 1 gigabajt transferu danych, a także 300 minut na połączenia do wszystkich sieci krajowych i na telefony stacjonarne oraz 300 SMS-ów do wszystkich sieci;
  • #GIGADAJE 7 – lubisz być w stałym kontakcie online ze znajomymi, oglądasz filmiki w Internecie i czasem wysyłasz lub pobierasz duże pliki? Skorzystaj z oferty #GIGADAJE 7, w której za 7 zł tygodniowo dostajesz 3 gigabajty transferu do zużycia przez 7 dni, a także rozmowy i SMS-y bez ograniczeń do wszystkich sieci; to opcja idealna dla ciebie, jeśli szukasz oferty bez limitu na kartę, ale nie chcesz płacić dużo;
  • #GIGADAJE – jeśli nie wyobrażasz sobie dnia bez surfowania po Internecie, jesteś aktywny w mediach społecznościowych, oglądasz wideo i grasz online, a czasem potrzebujesz dostępu do sieci także na innych swoich urządzeniach, to znaczy, że szukasz oferty Internetu na kartę #GIGADAJE - w pakiecie otrzymujesz najwięcej Internetu na kartę i nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci oraz SMS-y bez ograniczeń; dodatkowo masz Internet za darmo do korzystania z GG, Twittera, Messengera, Facebooka i Askfm, a 15 gigabajtów z pakietu możesz wykorzystać, na co tylko chcesz.

Złóż zamówienie na naszej stronie Internetowej, a karta SIM LTE trafi do ciebie za pośrednictwem kuriera.

Internet w telefonie na kartę możesz dokupić, jeśli zabraknie ci transferu. Sprawdź dostępne pakiety dodatkowe, które pozwolą ci rozszerzyć transfer Internetu mobilnego na kartę o 1 gigabajt. W razie potrzeby możesz też dokupić 120 minut rozmów do wszystkich sieci i 400 SMS-ów.

Internet bez limitu na kartę – jeśli zawsze chcesz być w kontakcie ze światem

Internet na kartę bez umowy daje ci możliwość korzystania z usług operatora tylko wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Dzięki temu nie musisz co miesiąc płacić rachunku, wystarczy, że doładujesz swoje konto. Zapewnia to dużą elastyczność, jeśli chodzi o Internet LTE na kartę, rozmowy i SMS-y. W rezultacie za usługi płacisz tylko wtedy, kiedy chcesz z nich skorzystać. Spośród dostępnych pakietów możesz wybrać taki, który najlepiej zaspokoi twoje potrzeby.

Karta SIM z Internetem pasuje do urządzeń posiadających gniazdo na taką kartę, dlatego z łatwością możesz wykorzystywać swój szybki Internet na kartę z Virgin Mobile w telefonach obsługujących LTE, tabletach z taką funkcją i miejscem na kartę SIM czy w komputerze, jeśli posiadasz modem zewnętrzny na kartę SIM.

Decydując się na ofertę na kartę bez limitu minut i SMS-ów, nie musisz martwić się też o to, że pojawią się dodatkowe, nieplanowane koszty ani że nie będziesz mógł skontaktować się z najbliższymi, kiedy zajdzie taka potrzeba lub będziesz miał na to ochotę.

Jeśli chcesz wybrać tani Internet na kartę i nie jesteś pewien, która oferta najlepiej odpowiada twoim potrzebom, zobacz porównanie ofert na kartę w tabelce. Znajdziesz w niej wszystkie najważniejsze dane, które pomogą ci podjąć decyzję.

Jaki Internet na kartę wybrać i jak zacząć z niego korzystać?

Kartę SIM do Internetu, rozmów i SMS-owania możesz zamówić online na naszej stronie lub kupić starter w wybranym punkcie partnerskim. Jeśli wybierzesz zakupy online, umożliwimy ci łatwą rejestrację numeru podczas odbierania przesyłki ze starterem u kuriera. Kupując kartę Virgin Mobile w punkcie sprzedaży, możesz zarejestrować ją samodzielnie przez Internet lub w miejscu, gdzie kupiłeś starter.

Mobilny Internet na kartę jest gotowy do użycia po aktywacji numeru. Żeby go aktywować, wykonaj pierwsze połączenie wychodzące. Wybierz też odpowiedni dla siebie pakiet i aktywuj go kodem. Możesz od razu dokupić dodatkowe pakiety.

Internet na kartę działa wtedy, gdy w urządzeniu, z którego korzystasz, włączysz transmisję danych komórkowych. W ten sposób możesz korzystać z dostępu do Internetu wszędzie, gdzie tylko chcesz.

Internet na kartę w Virgin Mobile – to się opłaca!

Skorzystaj z oferty Virgin Mobile jeśli chcesz mieć stały dostęp do Internetu i nie chcesz przepłacać za korzystanie z usług GSM. Z dostępnych pakietów wybierz ten, który pasuje ci najbardziej i ciesz się minutami, SMS-ami i transferem.

Nie doszacowałeś swoim potrzeb? Nic nie szkodzi, wystarczy, że aktywujesz wybrany pakiet dodatkowych minut, Internetu lub SMS-ów. Możesz łatwo to zrobić, korzystając z kodów podanych na naszej stronie.

Nie czekaj, dołącz do grona 450 tysięcy klientów, którzy nam zaufali.

#GIGADAJE

ZOSTAJESZ - DOSTAJESZ

Po 6, 12 i 24 miesiącu dodajemy Ci kolejne
I zupełnie darmowe 5GB do Twojego podstawowego pakietu.

Wystarczy że użyjesz kodu : *222*25*0#,
A w kolejnych miesiącach otrzymasz na stałe:

  • Po 6 miesiącu: 15 GB + 5 GB (bonus) = 20 GB
  • Po 12 miesiącu: 15 GB + 10 GB (bonus) = 25 GB
  • Po 24 miesiącu: 15 GB + 15 GB (bonus) = 30 GB

Pakiet dostępny jest dla wszystkich klientów #Gigadaje.

Ładowanie
Witaj na stronie Virgin Mobile.

Chcieliśmy Cię poinformować, że nasze serwisy używają pliki cookies. Oznacza to, że masz możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce oznacza akceptację plików cookies. Będzie to skutkowało zapisywaniem ich na Twoich urządzeniach. Informacji odczytanych za pomocą cookies i podobnych technologii używamy w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, w tym profilowanie. Wykorzystanie ich pozwala nam zapewnić Ci maksymalną wygodę przy korzystaniu z naszych serwisów poprzez zapamiętanie Twoich preferencji i ustawień na naszych stronach. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień przeglądarki znajdziesz w Polityce cookies. Akceptacja ustawień przeglądarki oznacza zgodę na możliwość tworzenia profilu Użytkownika opartego na informacji dotyczącej świadczonych usług, zainteresowania ofertą lub informacjami zawartymi w plikach cookies. Oczywiście masz prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mam przeglądarkę ustawioną zgodnie z moimi preferencjami.

OK