Rozmiar:
Kontrast:
Cena
Minuty do wszystkich sieci i na stacjonarne
Minuty do Virgin i Play
SMS-y do wszystkich sieci
Internet 4G LTE
Darmowy transfer dla aplikacji
Aktywacja
Oferty specjalne

Abonament

Przenieś numer do oferty na abonament! Wypróbuj elastyczność i brak zobowiązań, tak jak w ofercie na kartę, bez konieczności doładowań.

Starter Virgin za 5 zł

Zamów starter z 5 zł na saldzie. Dostawa kurierska gratis z jednoczesną rejestracją.

Co mówią o nas klienci?

Ja numer przeniosłem do Virgin i naprawdę nie narzekam. A poza tym pobrałem z google play apkę do zarządzania kontem i pełen komfort. A to też ważne.


Facebook
Tomek Mieleniak
W Virgin Mobile przenoszenie numeru jest najbardziej sprawne i krótkie w Polsce!! Przez internet wysłanie kopii i prawidłowych danych do 2 dni, a w punkcie 1 dzień około :)) pod tym i innym względem nie dam powiedzieć na Virgin Mobile złego słowa!
Facebook
Bogusław Zaborowski

Pytania i odpowiedzi

  • Istnieją dwa sposoby zakupu starterów: poprzez naszą stronę internetową virginmobile.pl oraz w wybranych punktach: kioskach, salonach prasowych, sieciach handlowych, czy na stacjach benzynowych. Pełną listę partnerów znajdziesz tutaj.

    Pamiętaj, że od 25 lipca 2016 wszystkie nowe numery na kartę powinny być zarejestrowane, aby zostały aktywowane. Startery kupowane on-line będą od razu rejestrowane, dzięki weryfikacji danych przez kuriera. Po zakupie startera w sieci Ruch, czy w punktach sprzedaży Telakces możesz go od razu zarejestrować. Wystarczy, że okażesz sprzedawcy dokument tożsamości. To obowiązek ustawowy i każdy z operatorów zbiera dane o klientach usług przedpłaconych.

    Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj

  • W tej chwili nie planujemy otwierania własnych salonów. Współpracujemy jednak z siecią partnerską Telakces.com oraz niezależnymi punktami GSM. Można w nich kupić starter, przenieść numer, zarejestrować numer, czy dokończyć rejestrację on-line. Z kolei dzięki współpracy z siecią własną Poczty Polskiej, siecią Ruch, placówkami Teletorium, Eurobank, Inmedio, Inmedio Café, Relay, Discover, Hubiz, Hello, Virgin oraz stacjami benzynowymi Statoil umożliwiamy naszym klientom rejestrację numeru. Pełną listę punktów partnerskich znajdziesz na mapie

  • Oferujemy kartę uniwersalną 3w1 (standard, microSIM, nanoSIM), która pasuje do każdego rodzaju aparatu telefonicznego. Wystarczy wyłamać kartę do pożądanego rozmiaru.

Ładowanie
OK

Aby usprawnić funkcjonowanie naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z virginmobile.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.