Rozmiar:
Kontrast:

Pizza ze smartfona? Jest na to aplikacja!

Smartfony to naprawdę niesamowite urządzenia. Wystarczy kilka razy dotknąć ekran urządzenia mobilnego i poczekać chwilę na dzwonek u drzwi, w których pojawi się dostawca z zamówionym jedzeniem. Podpowiadamy, jakich aplikacji używać do zamawiania pizzy.

Zamawianie pizzy przez telefon to najlepszy sposób na napełnienie żołądka w leniwe popołudnie lub na pożywienie się gości podczas imprezy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zadzwonić na infolinię sieci pizzerii lub prosto do restauracji i zamówić dostawę pod wskazany adres.

Na szczęście, w erze mobilnego internetu, dzięki smartfonom można zamówić pizzę przez smartfon i nawet zapłacić za nią od razu bezgotówkowo. Wystarczy do tego aplikacja mobilna - a najlepiej kilka takich, żeby pizza z konkretnej restauracji się szybko nie przejadła. Tylko jak znaleźć program do zamawiania pizzy?

Po wpisaniu hasła „pizza” w sklepie z aplikacjami, otrzymuje się dziesiątki wyników. Ponieważ przewijają się tam głównie programy do robienia wirtualnej pizzy, których głodny człowiek wolałby nie oglądać, przygotowaliśmy listę sprawdzonych programów do zamawiania włoskiego przysmaku przez internet.

Pizza Portal

Jedną z aplikacji do zamawiania pizzy online ze smartfona jest Pizza Portal. Wbrew nazwie przez aplikację można zamówić znacznie więcej typów jedzenia, niż pizzę. Warto rzucić okiem na katalog, bo wybór jest naprawdę ogromny - w tym oczywiście katalog pizzerii na terenie całego kraju.

Pyszne.pl

Pyszne.pl to podobny do Pizza Portal agregator restauracji. Obie firmy obsługują nieco innych dostawców jedzenia, dlatego warto znać okoliczną ofertę obu z nich. Pyszne.pl nie ma w nazwie pizzy, ale restauracje serwujące gorące ciepłe placki zapieczone z serem są jedną z najważniejszych kategorii.

Uber Eats

Trzecią z aplikacji agregujących różne restauracje jest Uber Eats, czyli kuzynka Ubera, aplikacji do zamawiania przejazdów. Podobnie jak w przypadku Pizza Portal i Pyszne.pl, Uber Eats oprócz pizzy kojarzy klientów z restauracjami o innym profilu. Niestety jak na razie dostępność Uber Eats ogranicza się do kilku dzielnic Warszawy, ale zapewne zmieni się to w przyszłości.

Telepizza

Popularne, duże sieci pizzerii mają własne aplikacje. Dobrym przykładem jest np. Telepizza. Klienci sieci Virgin Mobile mogą w dodatku skorzystać w ramach programu Virgin OKazje ze zniżki w wysokości aż 40% na pizzę z Telepizzy.

Dominos Pizza i Pizza Hut

Telepizza nie jest jedyną siecią pizzerii, która pozwala zamawiać pizzę online. Oprócz tego swoje własne programy w sklepach z aplikacjami umieściły firmy Dominos Pizza i Pizza Hut. Brak aplikacji to zresztą też nie koniec świata - wiele pizzerii, zwłaszcza mniejszych i lokalnych, nie ma swoich aplikacji ani nie widnieje w agregatorach, ale ma swoje własne strony internetowe, które są dostosowane pod przeglądanie i zamawianie na urządzeniach mobilnych.

Ładowanie
OK

Aby usprawnić funkcjonowanie naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z virginmobile.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.