01.12.2018
← Blog

Sześć miesięcy za darmo w abonamencie Virgin Mobile

Promocje sieci komórkowych dają klientom wiele możliwości taniego korzystania z usług telekomunikacyjnych. Taką promocje gsm wprowadziliśmy właśnie w Virgin Mobile. Przez sześć miesięcy możecie korzystać z telefonu w abonamencie za darmo, a do tego otrzymacie duży pakiet usług.


PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Telefon komórkowy jest dziś podstawowym narzędziem pracy, dlatego jego koszty nie powinny być za wysokie. Promocje operatorów komórkowych kuszą nas różnimy ofertami, natomiast różnica polega na tym, co znajduje się w środku danej oferty. W Virgin Mobile nie dość, że dostajesz pół roku za darmo w abonamencie, to jeszcze dorzucamy solidny pakiet usług.

 

Co zawiera ta promocja GSM?

 

Nowa promocja dotyczy oferty w Planie 3_24 ( linke), gdzie dla przypomnienia znajdują się nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne, SMS-y i MMS-y oraz w roamingu UE. Do tego 30 GB internetu w tym 2,52 GB w roamingu UE. To wszystko przez sześć miesięcy za darmo. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do 4 stycznia 2019 roku.


Kto i jak może skorzystać z promocji?

 Z promocji skorzystać mogą klienci, którzy:

  • zakupią nową aktywację z nowym numerem;
  • zakupią nową aktywację z przeniesieniem numeru od innego operatora;
  • zakupią nową aktywację przenosząc numer z oferty na kartę do oferty abonamentowej;
  • posiadają obecnie umowę abonamentową na czas nieokreślony i zdecydują się zmienić ofertę z umową terminową na 24 miesiące.

Rabat nie obejmuje innych dodatkowych pakietów aktywowanych poza pakietem podstawowym Planu 3_24 oraz ewentualnych przekroczeń zakresu usług w abonamentach. Uruchomienie powyższych pakietów lub dodatkowych przekroczeń przez abonenta będzie płatne zgodnie z obowiązującymi cennikami.

Jak aktywowana jest oferta promocyjna?

Klient, który podpisze umowę musi jedynie dokonać opłatny aktywacyjnej w wysokości 99 zł. Po aktywacji usługi rabat zostanie aktywowany automatycznie. Abonent na fakturze otrzyma jedynie informację o przyznanym rabacie i jego wysokości.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie: https://virginmobile.pl/oferty/abonament/indywidualny#init-plan3

Regulamin promocji dostępny jest na: https://bit.ly/2S3zwxc

 

Co jeszcze możesz dostać za darmo?

 

Jeśli potrzebujesz płacić mniej i nadal posiadać przyzwoitą paczkę danych wraz
z nielimitowanymi rozmowami, to dobrym rozwiązaniem może okazać się promocja
3 miesiące za zero złotych. Otrzymasz ją wybierając w Virgin Mobile Plan 2 na 24 miesiące w abonamencie. Przez pierwsze trzy miesiące nie płacisz nic, natomiast później zapłacisz jedynie 29 zł miesięcznie.

Z kolei, jeśli interesuje Cię najtańszy abonament bez telefonu to warto zastanowić się na ofertą za 19 zł.

Ładowanie