24.05.2019
← Blog

Tablet z Internetem mobilnym LTE – prawdziwy hit na rynku

Tablet z Internetem LTE to urządzenie coraz bardziej popularne wśród polskich użytkowników. Jest funkcjonalny, wygodny i lekki, gwarantuje dostęp do treści online niemal w każdym miejscu i czasie. Warto sprawdzić, który operator posiada w swojej ofercie najtańszy Internet mobilny.

 

Zasada jest prosta: im częściej używasz Internetu, tym większego potrzebujesz pakietu. Dlatego, by nie mieć problemów z dostępem do sieci, operator Virgin Mobile proponuje niezwykle szybki i tani Internet do tabletu.

Internet w tablecie tylko w Virgin Mobile – coś dla nowych klientów

Virgin Mobile wprowadził na rynek ofertę promocyjną mobilnego Internetu LTE dla nowych i stałych klientów. Dostępna jest w dwóch konfiguracjach w wariancie bezterminowym:

  • VIRGIN Net 60,
  • VIRGIN Net 120.

 

To kuszące propozycje dla korzystających z sieci często i w różnych sytuacjach. Pierwsza opcja to najtańszy w kraju Internet w tablecie na kartę – za jedyne 35 zł za miesiąc. W pakiecie jest aż 60 GB. Płacąc natomiast 50 zł miesięcznie, zyskujesz 120 GB Internetu mobilnego. Dodatkową korzyścią są warunki umowy. Jest bezterminowa – rezygnujesz z niej, kiedy chcesz i to bez żadnych konsekwencji. Oferta VIRGIN.NET proponuje transfer mobilny, co oznacza, że nie posiada w pakiecie ani SMS-ów, ani połączeń telefonicznych.

Zobacz także: 5 najlepszych aplikacji do czytania na smartfonie i tablecie

Internet mobilny do tabletu dla stałych klientów

Virgin Mobile ma również atrakcyjną ofertę dla stałych klientów sieci. Za szybki, bezterminowy Internet LTE 60 GB zapłacimy jedyne 25 zł miesięcznie. Z kolei za 120 GB – 50 zł na miesiąc. Niezależnie od wyboru pakietu trzeba doliczyć także jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 29 zł. Jeśli nadal zastanawiasz się, jaki Internet do tabletu jest najlepszy, odpowiedź jest prosta. Virgin Mobile aktualnie posiada najkorzystniejszą ofertę dla użytkujących multimedia mobilne.


Tablet z wbudowanym modemem LTE – nie ograniczaj swoich możliwości!

Warto wiedzieć, że szybkość sieci LTE to nie tylko komfort błyskawicznego przesyłania i odbierania plików, folderów czy zdjęć. Internet do tabletu na kartę nie potrzebuje sieci WiFi, aby błyskawicznie pobrać plik zarówno o wielkości 40 MB, jak i 300 MB. Już po kilku minutach można w pełni korzystać z potencjału transferu.

Jest to możliwe tylko wtedy, gdy tablet posiada wbudowany modem. Co prawda istnieje konfiguracja tabletu bez modemu, jednak wymaga wyposażenia go w zewnętrzny modem USB. Jest to mało komfortowe rozwiązanie. Jeśli zastanawiasz się, co jest lepsze – tablet z LTE czy bez, ta informacja ułatwi ci podjęcie decyzji. Tablet w wariancie 3G/4G LTE pozwoli swobodnie korzystać z urządzenia nie tylko w domu czy pracy, ale również wszędzie tam, gdzie masz dostęp do bezpiecznej sieci publicznej.


Czy potrzebna jest karta SIM, by cieszyć się mobilnym Internetem?

Decydując się na odpowiedni pakiet, możesz korzystać z transferu nawet w trakcie podróży. Dzięki karcie SIM masz możliwość surfowania po sieci w taki sam sposób jak w domu. Jaka karta SIM do tabletu jest najlepsza? Przede wszystkim taka, która spełni oczekiwania twoje i najbliższych. Warto mieć bowiem świadomość, że im więcej osób korzysta z pakietu karty, tym więcej zużywasz transferu w danym czasie.

Tablet z Internetem na kartę to doskonały wybór, a oferta pakietu internetowego w Virgin Mobile to niepowtarzalna oferta, na dodatek w twoim zasięgu. Skorzystaj, póki masz okazję!

Zobacz także: Pierwszy telefon dla dziecka. Co wybrać – prepaid czy abonament?

Ładowanie