29.07.2019
← Blog

Abonament telefoniczny do 20, 30 i 50 zł – najtańsza oferta abonamentowa

Jeśli szukasz nowego abonamentu, a przy tym jesteś oszczędny, mamy dla Ciebie kilka ofert, dzięki którym zyskasz wiele, a zapłacisz zdecydowanie mniej niż u konkurencji. Oto tani abonament komórkowy do 20, 30 i 50 zł.

 

Przeglądając oferty abonamentów telefonicznych, warto kierować się ceną, jednak najlepszy pakiet to taki, który będzie mieścił się w Twoich możliwościach finansowych, ale spełni również Twoje oczekiwania. Jakie abonamenty komórkowe proponuje Virgin Mobile?


Najtańszy abonament komórkowy bez limitu

Pojawianie się na rynku wielu operatorów zaowocowało serią atrakcyjnych abonamentów, które odpowiadają potrzebom użytkowników. Virgin Mobile również nie jest obojętne na zachodzące zmiany. Proponuje najlepszy abonament na telefon komórkowy – a dokładniej najtańszy abonament w wysokości 14 zł/miesięcznie.

Co jest w pakiecie? Nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci w kraju oraz Internet z darmowym transferem 15 GB. Ta propozycja jest o tyle korzystna, że jeśli zużyje się mniej pakietu internetowego, zapłaci się również mniej. Jakby tego było mało ta oferta jest bezterminowa – w każdej chwili bez żadnych konsekwencji możesz zrezygnować z umowy. Kusząca propozycja, prawda?

Abonament do 19 zł? Czemu nie!

Innym, równie atrakcyjnym rozwiązaniem jest abonament komórkowy na 24 miesiące za 19 zł. W tym pakiecie również otrzymujesz nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci w kraju, a także 9 GB Internetu, w tym 1,66 GB na wykorzystanie w roamingu UE.

Co powiesz na abonament z telefonem w tej samej cenie? W ramach promocji w Virgin Mobile na start możesz dobrać telefon za 0 zł. Duży transfer, rozmowy bez limitu, a do tego najnowszy smartfon. Taka propozycja bez wątpienia spotka się z ogromnym zainteresowaniem nowych klientów. Być może wśród nich znajdziesz się Ty?

Abonament do 30 zł z telefonem

Podobno wszystko, co dobre, ma swoje granice, jednak w tym przypadku czeka na Ciebie jeszcze jedna niespodzianka. W Virgin Mobile możesz zdecydować się także na inną opcję – proponujemy ofertę telefoniczną na 24 miesiące za jedyne 29 zł/msc z trzema pierwszymi miesiącami bez opłat. Jest to abonament za 29 zł do wszystkich bez limitu, z darmowymi SMS-ami, MMS-ami oraz 20 GB Internetu, w tym 2,53 GB do wykorzystania w roamingu na terenie UE. Podobnie, jak przy wcześniejszej opcji, w tym przypadku również możesz dobrać najnowszy smartfon za 0 zł.

Abonament do 50 zł? Wybierz ofertę za 39 zł/msc!

Nie rozstajesz się z telefonem ani na chwilę? Często podróżujesz i chętnie rozmawiasz przez telefon? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Najtańszy abonament i telefon za 0 zł otrzymasz za jedyne 39 zł miesięcznie. W prezencie zyskujesz SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce i w roamingu na terenie UE, rozmowy do wszystkich sieci bez limitu w kraju i w roamingu UE, a także 30 GB Internetu z 3,4 GB do wykorzystania w roamingu UE.

 

Jest jeszcze jedna pokusa. Do każdej z przedstawionych ofert Virgin Mobile przygotowało rabaty w wysokości 5 zł. Odliczane są one od miesięcznego abonamentu za zgody marketingowe oraz elektroniczną fakturę.

 

Tania oferta na telefon komórkowy to również abonament dla rodziny, którego miesięczna kwota na osobę nie przekroczy 20 zł! Proponujemy wszystko bez limitu, w tym 20 GB Internetu z darmowym wykorzystaniem 2,53 GB w roamingu UE. Przyszedł czas na porównanie ofert i wybór abonamentu z telefonem przygotowanego specjalnie dla Ciebie.

Czytaj także: Oferta bez telefonu - kiedy najlepszy będzie abonament bez telefonu?

 

Ładowanie