29.07.2019
← Blog

Najniższy abonament bez telefonu jest możliwy! Poznaj ofertę Virgin Mobile

Czy wybór oferty na abonament bez telefonu i długoterminowych zobowiązań jest możliwy? Jak najbardziej! Warto przy tej okazji wyjaśnić, dlaczego w Virgin Mobile otrzymasz najniższy abonament bez telefonu.

Podpisywanie umowy u operatora kojarzy się z długoterminowym zobowiązaniem na usługi telekomunikacyjne oraz wybraniem najnowszego modelu smartfona. Na szczęście nie jest to konieczne. Umowa bez telefonu to coraz popularniejsze rozwiązanie, a przy tym dużo tańsze niż klasyczna oferta abonamentowa. Jakie są jej szczegóły?

Co daje oferta bez telefonu?

Dla wielu wybór abonamentu jest poważną decyzją. Szukamy atrakcyjnej opcji dopasowanej do naszych oczekiwań i możliwości finansowych. Niestety, przeglądając oferty większości operatorów, spotykamy się zazwyczaj z propozycją wszystkiego bez limitu przy zakupie nowego smartfona.

 

Za nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz Internet można zapłacić o wiele mniej! Oferta abonamentowa bez telefonu zmniejsza się bowiem o koszt sprzętu wkalkulowany w wysokość miesięcznej raty. Taka propozycja nie obliguje ponadto klienta do wyboru konkretnych modeli proponowanych przez operatora. Wymarzony smartfon można ustrzelić w przystępnej cenie nawet w Internecie. Jest to więc świetne rozwiązanie zarówno dla tych oszczędnych, jak i bardziej przedsiębiorczych klientów.

Czytaj także: Jak działa Internet? Czym jest sieć, z której właśnie korzystasz?

Gdzie najlepsza oferta na abonament bez telefonu? Tylko w Virgin Mobile!

Choć rynek usługodawców jest rozległy i co rusz zaskakuje nas nowymi promocjami, to właśnie w Virgin Mobile otrzymasz najniższy abonament bez telefonu. Na czym polega ta wyjątkowa okazja?

Virgin Mobile ma cztery oferty abonamentu bez telefonu, które możesz dopasować do własnych życzeń i potrzeb. Powiązane są z zaskakująco niskimi cenami:

  • 14 zł/msc – abonament bezterminowy,
  • 19 zł/msc – abonament na 24 miesiące,
  • 29 zł/msc – abonament na 24 miesiące, przy czym przez pierwsze 3 miesiące korzystasz z usługi za 0 zł,
  • 39 zł/msc - abonament na 24 miesiące, przy czym przez pierwsze 3 miesiące korzystasz z usługi za 0 zł.


Oferty abonamentowe bez telefonu – którą wybrać?

Zapoznaj się ze szczegółami każdego abonamentu. W przypadku oferty 14 zł/msc podpisujesz najniższy abonament bez telefonu na rynku! Jest to również umowa bezterminowa. Co to oznacza? W każdej chwili możesz z niej zrezygnować. Nie jesteś zobligowany do przestrzegania umowy na 12, 24 czy 36 miesięcy. Otrzymujesz w pakiecie nielimitowane rozmowy oraz SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, a także 15 GB Internetu. Jest jeszcze jedna niespodzianka. Zgodnie z zasadą, według której płaci się tylko za to, co się zużyje, przy niewykorzystanym pakiecie opłaty są niższe.

 

Pozostałe 3 oferty bez telefonu są umowami wiążącymi na 24 miesiące. W ich przypadku również masz do dyspozycji nielimitowane SMS-y oraz rozmowy do wszystkich sieci i Internet:

  • 19 zł/msc – 9 GB, w tym 1,66 GB w roamingu UE,
  • 29 zł/msc – 20 GB Internetu, w tym 2,53 w roamingu UE i MMS-y bez limitu,
  • 39 zł/msc – 30 GB Internetu, w tym 3 GB w roamingu UE, nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz rozmowy do wszystkich sieci w roamingu UE.

Przy wyborze ofert abonamentowych bez telefonu w Virgin Mobile można otrzymać rabaty za udzielenie zgody marketingowej oraz na e-fakturę (każda za 5 zł), co również wiąże się z niższym abonamentem.

 

Warto zdecydować się na abonament z telefonem czy bez niego? Bez wątpienia pomogliśmy Ci w dokonaniu wyboru. Nie zwlekaj z decyzją i przenieś swój abonament.

Czytaj także: Potrzebny Internet do tabletu? Rozważ tablet z Internetem na kartę

Ładowanie