17.11.2018
← Blog

Darmowy Internet w telefonie na święta? Dlaczego nie!

Nie ma, co ukrywać. Święta to taki czas, który spędzamy z rodziną, ale szukamy też trochę wytchnienia i odpoczynku dla siebie. Częstym sposobem na odpoczynek jest oglądanie zaległych filmów czy seriali w internecie. Robimy to na komputerze, ale coraz częściej również na telefonie leżąc ze słuchawkami na łóżku. I to właśnie w święta zużywamy dużo internetu. Dlatego w tym czasie warto mieć trochę więcej gigabajtów, a ten można dostać w Virgin Mobile za darmo!

 

Wydawać by się mogło, że święta to czas, który spędzamy głównie z rodziną przy stole lub na innych aktywnościach. Tymczasem dane o zużyciu za 2017 rok pokazują, że mimo świąt chętnie korzystamy z internetu na urządzeniach mobilnych. W zeszłym roku klienci Virgin Mobile zużyli 85242 GB danych, a w samą Wigilie było to 28440 GB danych. Powodów takiej sytuacji jest zapewne kilka. Najważniejszy jest pewnie ten, że dostęp do sieci pozwala nam być w stałym kontakcie z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi, szczególnie w święta. Dlatego korzystając z podręcznych urządzeń podłączonych do internetu możemy wysyłać np. życzenia czy dzielić się niezapomnianymi chwilami z bliskimi. Powodu są z pewnością różne. Ciekawe jest to, że do tych czynności często wykorzystujemy popularne aplikacje takie jak np. Facebook, Messenager, Twitter  a niekiedy jeszcze GG czy ask.fm. Na te właśnie aplikacje w samą Wigilię 2017 roku zużyto 4831 GB danych, a przez całe święta było to 13023 GB. To zaledwie o 13% mniej w porównaniu z trzema przedświątecznymi dniami. Mając na uwadze wszystkie te czynności to dodatkowy darmowy Internet w telefonie będzie na pewno przydatny.

 

A jak mieć darmowy internet na święta?

Jest to dość proste. Teraz zakupując sobie nowy numer na kartę w Virgin Mobile i aktywując ofertę GIGADAJE za 25 zł lub Pakiet MINI 9 za 9 zł otrzymasz podwojenie swoich gigabajtów, czyli internet za darmo. W praktyce wygląda to to tak:

  • Aktywując pakiet #GIGADAJE za 25 zł otrzymujesz nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 15 GB internetu. Aktywując pakiet w okresie do 4 stycznia 2019 roku otrzymasz od nas dodatkowe 15 GB na 30 dni. Czyli łącznie aż 30 GB.
  • Z kolei aktywując pakiet #MINI 9 za 7 zł otrzymujesz 300 minut, 300 SMS-ów oraz 1 GB internetu. Z kolei teraz w okresie promocyjnym za aktywację pakietu na nowym numerze otrzymasz dodatkowy GB danych, czyli łącznie 2 GB.

Dodatkowe GB możesz wykorzystać w ciągu 30 dni.

 

Jeśli potrzebujesz dużych paczek Internetu na stałe to koniecznie zajrzyj tutaj.

Tymczasem, miłego internetowania w święta!

Ładowanie