09.01.2019
← Blog

Jak skorzystać z promocji 3 miesiące za 0 zł w abonamencie?

Atrakcyjny abonament bez telefonu to dla wielu klientów dobra opcja płacenie mniejszych rachunków. Teraz możesz płacić jeszcze mniej. W abonamencie Virgin Mobile dajemy Ci trzy miesiące za darmo. Co zrobić, aby skorzystać z promocji? Zobacz poniżej.

 

Jak zaczynać to z bonusem

 

W nowej promocji Virgin Mobile pierwsze trzy miesiące w abonamencie otrzymujesz za darmo. To doskonała oferta dla Ciebie, jeśli chcesz przenieść do nas numer, ale nie tylko. Jako nasz klient również możesz to zrobić. Natomiast, jeśli myślisz o grupie, to koniecznie przeczytaj ten tekst do końca. Znajdziesz tam ważne informacje. Musisz także wiedzieć, że promocja  dotyczy oferty na abonament w Planie 2_24 oraz 3_24.

 

Kto i jak może skorzystać z promocji w abonamencie?

 

Z promocji skorzystać mogą klienci, którzy:

  • zakupią nową aktywację z nowym numerem;
  • zakupią nową aktywację z przeniesieniem numeru od innego operatora;
  • zakupią nową aktywację przenosząc numer z oferty na kartę do oferty abonamentowej;
  • posiadają obecnie umowę abonamentową na czas nieokreślony i zdecydują się zmienić ofertę z umową terminową na 24 miesiące.

 

Rabat nie będzie się jednak łączył z ofertą promocyjną „Twoja grupa numerów” w ofercie Plan 2_24. Nie obejmuje także innych dodatkowych pakietów aktywowanych poza pakietem podstawowym Planu 2_24 oraz Planu 3_24 oraz ewentualnych przekroczeń zakresu usług w abonamentach. Uruchomienie powyższych pakietów lub dodatkowych przekroczeń będzie płatne zgodnie z obowiązującymi cennikami.

Skorzystanie z promocji jest bardzo proste.

Jeśli zdecydujesz się na jedną z powyższych opcji i podpiszesz umowę, twoja promocja uruchomi się automatycznie. Pamiętaj jednak, że rabat 0 zł na fakturze otrzymasz od nas za pierwsze trzy cykle rozliczeniowe.

Co to oznacza?

Oznacza to tylko tyle, że jeśli podpiszesz umowę np. 15 dnia miesiąca to ten miesiąc otrzymasz od nas już za 0 zł. Nie ma, więc znaczenia, w którym dniu miesiąca podpiszesz umowę.

 

Oferta grupowa – jak skorzystać z promocji chcąc mieć ofertę dla rodziny czy ofertę dla firmy?

 

Jeśli chcesz mieć więcej numerów i również skorzystać z promocji to mamy dobrą wiadomość. Nasz najtańszy abonament grupowy dla rodziny i firmy również możesz mieć przez trzy miesiące za darmo. Pamiętaj, że taka opcja jest dostępna tylko w Planie 2_24 i musisz skorzystać z niej w odpowiedni sposób.


1.Każdy z numerów musi zostać przeniesiony lub aktywowany w Planie 2_24 osobno. Oznacza to, że podpisujesz trzy umowy na każdy z numerów i nie możesz ich w danym momencie połączyć w grupę. Wówczas otrzymujesz od Nas rabat 0 zł na 3 miesiące na każdy z numerów.

 

2. Po upływie trzech pełnych okresów rozliczeniowych, możesz połączyć numery w grupę i wówczas otrzymujesz rabat 50% na drugi i kolejne numery w grupie, tak jak jest to w obecnej ofercie „Twoja grupa numerów”.

 

3. Uwaga! Chcąc połączyć to znowu w grupę musisz to zrobić za pośrednictwem call center, gdyż numery nie połączą się automatycznie. Jeśli nie zgłosisz chęci połączenia ich w grupę to po okresie rabatowania zapłacisz za każdy numer normalną stawkę, czyli 29 zł.

 

Nie zwlekaj tylko skorzystaj z promocji: https://virginmobile.pl/oferty/abonament/indywidualny

Ładowanie