10.01.2019
← Blog

Jak wymienić kartę SIM na nową?

Wielu z Was pisze, iż nie może aktywować nowych promocji czy usług bez wymiany karty SIM. Tak, osoby posiadające karty SIM starszego typu nie mogą aktywować nowych promocji jak np. „Masz za staż” w ofercie GIGADAJE. Ale spokojnie! Taką kartę sim możesz wymienić u nas ZA DARMO i jeszcze zyskać jednorazowo 3 GB w prezencie!

 

Jak wymienić kartę SIM?

Sposób #1

Zaloguj się do swojego konta na stronie virginmobile.pl. Przejdź do zakładki „Usługi”, a następnie "Usługi dodatkowe" i kliknij „Wymiana SIM”, następnie postępuj zgodnie z instrukcją.

Po złożeniu zamówienia przygotujemy dla Ciebie nową kartę i wyślemy pocztą. Otrzymaną kartę SIM możesz aktywować samodzielnie poprzez nasza infolinię. Zadzwoń na 799 555 222 i wysłuchaj odpowiednich komunikatów. W jednym z nich usłyszysz o możliwości samodzielnej aktywacji karty SIM. Postępuj zgodnie z instrukcjami, a Twoja karta zostanie aktywowana.

 

Sposób #2

Skontaktuj się z naszym centrum obsługi klienta i złóż zamówienie na nową kartę.

Po otrzymaniu jej pocztą, aktywujesz ją w ten sam sposób jak powyżej.

 

Kiedy wymiana karty sim odbywa się ZA DARMO?

Wymiana karty sim za dramo odbywa się w przypadku, gdy posiadasz kartę startego typu w ofercie na kartę. Otrzymujesz wówczas informację z systemu, że musisz wymienić kartę SIM na nową. Wówczas taka wymiana odbywa się za darmo.

W innych przypadkach, gdy jesteś klientem abonamentowym lub zgubiłeś kartę SIM i chciałbyś otrzymać jej duplikat, będziesz musiał ponieść koszt 15 zł.

 

Jaką kartę SIM otrzymasz?

Otrzymasz uniwersalną kartę umożliwiającą zrobienie z niej karty NANOSim, MicroSIM, MiniSIM.

Zobacz także: Telefon na kartę. Dlaczego go wybieramy?

 

Ładowanie