01.04.2019
← Blog

Najlepsze telefony Samsung w Virgin Mobile na 2019 rok

Marka Samsung to bez wątpienia gigant na rynku telefonów komórkowych. Oferuje sprzęt świetny nie tylko pod względem wizualnym, ale przede wszystkim jakościowym. Który telefon Samsung wybrać: S8, S9, a może A7? Oto szybkie porównanie smartfonów!


Samsung doskonale zdaje sobie sprawę z siły i popularności swoich flagowców. Dlatego swoją ofertę buduje na telefonach komórkowych z każdej półki cenowej. Oczywiście znajdą się „życzliwi”, którzy wytkną wady każdej marki. Jednak patrząc na statystyki, wyraźnie widać, że najnowsze telefony Samsung mają się całkiem dobrze. Jak wygląda ranking telefonów Samsung i jakie są ich ceny?


Telefony Samsung ‒ dlaczego warto je kupić?

Konkurencja na rynku smartfonów z roku na rok wzrasta, co oznacza dla konsumentów jedno ‒ korzystne ceny! Wśród telefonów Samsung znajdziemy modele z każdej półki cenowej ‒ od tych za kilkaset złotych po prawdziwe „perełki” za minimum kilka tysięcy złotych. Wybór jest olbrzymi, warto więc zastanowić się, które smartfony Samsung wziąć pod uwagę w kwestii jakości, funkcjonalności, wyglądu i ceny. Jedno jest pewne ‒ decydując się na zakup jednego z flagowych modeli telefonów Samsung, możemy być pewni, że spełnią one wygórowane oczekiwania klientów z każdej półki cenowej.


Zobacz także: Płatności NFC z użyciem smartfona - z czym to się je?


Smartfon Samsung Galaxy S9 ‒ szybki, wydajny i imponujący!

Wszystkie zaprezentowane przez nas modele posiadają jedną wspólną cechę. Mają świetne wyświetlacze Super AMOLED, które wyróżniają się głęboko nasyconymi barwami. Ponadto telefony komórkowe Samsung wyposażone są we własne procesory Exynos ‒ szybkie, wydajne i znacznie wydłużające działanie baterii. Hasło „smartfon Samsung” przywodzi na myśl również bardzo dobre aparaty, które są zdecydowanie lepsze od większości propozycji oferowanych przez konkurentów!

Jaki jest nowy telefon Samsung S9? Jest to jeden z najmocniejszych sprzętów w branży komórkowej. I choć pisano i mówiono o nim już chyba wszystko, to warto podkreślić, że pozostałe flagowce nie mają z nim szans, szczególnie w kwestii szybkości użytkowania. Prawdziwym rarytasem jest 12-megapikselowy aparat ze zmienną przysłoną, świetnie sprawdzający się zarówno w warunkach dużego nasłonecznienia, jak i przy gorszej aurze z niewielkim oświetleniem. Do tej pory żaden telefon dotykowy Samsung nie mógł się poszczycić takim rozwiązaniem! Taki sprzęt otrzymamy za ponad 3 tysiące złotych, a w Virgin Mobile już z ratą 144,66 zł na 24 miesiące.


Telefon Samsung Galaxy S8 ‒ rewolucyjny wygląd i komfort obsługi

Samsung dotykowy S8 to kolejna „perełka” z półki premium. Zbudowany ze szkła i aluminium, zapoczątkował erę na „bezramkowe” wyświetlacze, dzięki którym telefon sprawia wrażenie znacznie większego od tych proponowanych przez konkurencję. Jest niezwykle wygodny w obsłudze i podobnie jak pozostałe modele telefonów Samsung wyróżnia się szybkością użytkowania bez żadnych zawieszeń systemu. Tak samo, jak Samsung Galaxy S9, posiada 12-megapikselową matrycę z przesłoną. Jest to istotne zwłaszcza w trakcie wykonywania zdjęć nocnych. Telefon ma również możliwość zapisu zdjęć w tzw. bezstratnym formacie RAW. Cena za model S8 to około 2 tysiące złotych, zaś w Virgin Mobile w ratach już od 103 zł na 24 miesiące.


Telefon Samsung Galaxy A7 ‒ inspiracja z wyższej półki

Decydując się na średniej jakości smartfon, często pojawia się pokusa, by kupić model nieco starszy, ale jednocześnie wyróżniający się dobrymi parametrami. Nie jest to zadanie proste, bo na rynku króluje Samsung Galaxy S9, a także jego poprzednik S8. Jednak i w tym zestawieniu Samsung dotykowy A7 sprawdza się nieźle i to za niewygórowaną cenę poniżej tysiąca złotych. Wykonany w wersji slim prezentuje się klasycznie i elegancko. Dodatkowo ma funkcję czytnika linii papilarnych oraz rozpoznawania twarzy, co ułatwia korzystanie ze sprzętu. Miłym zaskoczeniem jest dźwięk wspierany przez Dolby Atmos, zapewniający wysoką jakość brzmienia.

Czy A7 ma jakieś wady? Może nią być dość długi czas oczekiwania na naładowanie baterii, brak wodoszczelności obudowy oraz wolny zapis pamięci. Mimo to jest to telefon wart swojej ceny. W Virgin Mobile w ratach można go kupić już od 72 zł miesięcznie.

Zobacz także: Smartfony – jakie niespodzianki szykują operatorzy?

Ładowanie