27.07.2018
← Blog

Zadbaj o zdrowie z Virgin Mobile i LUX MED

Od teraz każdy klient Virgin Mobile może skorzystać ze specjalnej oferty pakietów medycznych LUX MED. W ramach oferty dostępnych jest kilka rodzajów pakietów świadczeń, które pozwolą na szybkie wizyty u lekarzy, prowadzenie badań czy zabiegi ambulatoryjne. To doskonała i dobra cenowo opcja dla tych, którzy chcą mieć zapewnioną opiekę medyczną.

 

Dlaczego pakiet medyczny to dobre rozwiązanie?

Grypa, angina, badani krwi – ile razy w ciągu roku zdarza się, że potrzebujesz lekarza? To oczywiście indywidualna sprawa. Niemniej warto posiadać opiekę medyczną, która pozwoli ci spać spokojnie. Dlatego wraz z LUX MED przygotowaliśmy dla naszych klientów pakiety medyczne w przystępnych cenach, które pozwolą zaspokoić najpilniejsze potrzeby medyczne nie tylko swoje, ale i naszych bliskich.

Zobacz także: Jak skorzystać z promocji 3 miesiące za 0 zł w abonamencie?​

 

Co zawierają pakiety?

Pakiety LUX MED dostępne są w trzech wariantach: super, extra oraz premium. Różnią się one liczbą dostępnych świadczeń oraz oczywiście ceną. Dzięki temu każdy może wybrać dla siebie optymalny rodzaj świadczeń, tak, aby nie przepłacać i mieć zapewnioną dobrą opiekę. W ramach pakietów dostępne są wizyty u specjalistów, badania oraz zabiegi ambulatoryjne. Dodatkowo w pakietach extra oraz premium istnieje możliwość zakupu pakietu dla siebie oraz bliskich osób.

Dokładny zakres pakietów można znaleźć na stronie: https://virginmobile.pl/luxmed

Zobacz także: Nowe pakiety MINI w Virgin Mobile​

 


Jak można skorzystać z pakietów?

W celu dokonania zakupu należy zalogować się do swojego konta w Virgin Mobile lub je założyć. Po zalogowaniu po prawej stronie widoczne są pakiety medyczne. Wchodząc na odpowiednią stronę można dokonać zakupu.

Więcej informacji można uzyskać również pod numerem telefonu: 579 087 878

 

Nie jesteś klientem Virgin, ale chcesz mieć pakiet medyczny? Wybierz jeden z dostępnych planów w abonamencie i kup interesujący Cię pakiet.

Zobacz także: Radio ON – włączeni w walkę z rakiem. Wywiad z Sylwią Krawczuk​

Ładowanie