21.02.2019
← Blog

Ustrzel ofertę na abonament w VIRGIN Mobile!

Chcesz być mobilny zawsze i wszędzie? Lubisz korzystać z dobrodziejstw szybkiego bezprzewodowego Internetu w dowolnym miejscu i czasie? Doskonale się składa! Z myślą o aktywnych użytkownikach przygotowaliśmy specjalną ofertę z abonamentem już od 14 zł miesięcznie. Nie wierzysz? Zobacz, jakie atrakcje ukrywa w sobie „Abonament Dla Każdego”!

 

Przystępna oferta abonamentowa z dobrą jakością usług to marzenie większości użytkowników telefonów. Operatorzy sieci komórkowych prześcigają się w ofertach jak najlepiej dopasowanych do potrzeb. Dlatego w gąszczu propozycji warto odnaleźć pakiet, który jest atrakcyjny cenowo, a przy tym ma wszystko to, czego potrzebujemy. Oto hit cenowy od Virgin Mobile!

 

Bierz, co chcesz – już za 14 zł/miesiąc!

Darmowe SMS-y bez limitu do wszystkich sieci, nieograniczone połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe, szybki Internet rozliczany według zużycia – to doskonały sposób na proste, bezpieczne i opłacalne korzystanie ze smartfona. To najważniejsze, ale wcale nie jedyne korzyści posiadania „Abonamentu Dla Każdego” w Virgin Mobile. Co jeszcze zawiera ta oferta? W nowej usłudze każdy numer za zaledwie 14 zł miesięcznie ma w pakiecie MMS-y za 25 groszy. To nie wszystko! W abonamencie za 29 zł miesięcznie otrzymasz dodatkowo 15 GB Internetu.

Zasada jest prosta – płacisz tyle, ile zużyjesz. Wszystko zależy od Twoich potrzeb bycia online. W ten sposób kreujesz swój własny abonament, nad którym posiadasz kontrolę zawsze i wszędzie. Każdy zużyty 1 GB Internetu to 1 zł doliczone do pakietu podstawowego za 14 zł. W ramach aktualnie obowiązującej oferty każdy klient otrzyma dodatkowo ulgę za e-fakturę oraz zgody marketingowe. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią nieograniczoną swobodę finansową, a jednocześnie nie chcą ponosić dodatkowych kosztów.

 

Zobacz więcej ofert na abonament

 

Nie ma mocnych na Virgin Mobile!

Jaki jest najlepszy abonament telefoniczny? Taki, w którym nie musisz liczyć wysłanych SMS-ów czy martwić się długością rozmów z najbliższymi, bo wszystko to masz w pakiecie. Bez stresu i obgryzania paznokci, że znów zaskoczy cię rachunek.

Droższy abonament wcale nie jest gwarancją lepszych usług! Dlatego, jeśli cenisz funkcjonalność, prostotę i wysoką jakość usług, a jednocześnie niską cenę – świetnie się składa! „Abonament Dla Każdego” to opcja, w której do dyspozycji masz wszystkie mobilne udogodnienia w jednym miejscu za niewielką miesięczną opłatę. Otwórz oczy na nowe możliwości i zaoszczędź na SMS-ach, MMS-ach, rozmowach telefonicznych oraz Internecie LTE, korzystając z najlepszej na rynku taryfy krajowej.

 

Zobacz także: Transfer danych – wszystko, co musisz wiedzieć o zużyciu Internetu!

Ładowanie