07.05.2018
← Blog

Apple Watch powinien mieć większy ekran

Klienci Virgin Mobile stwierdzili, że nowy Apple Watch powinien mieć większy ekran. W ankiecie ponad połowa z nich opowiedziała się za takim rozwiązaniem w nowym urządzeniu marki, która planuje wypuścić nowy zegarek w czerwcu 2018 roku, czyli już niedługo.

Klienci Virgin stwierdzili, że Apple powinien mieć większy ekran i tak dokładnie będzie. Dotychczasowe przekątne ekranu 38 mm i 42 mm zostaną (według szacunków) zwiększone o około 15%.

Nowy #apple Watch z większym ekranem. Czy to będzie przydatne i potrzebne? Jak myślicie?

— Virgin Mobile Polska (@virginmobilepl) 28 marca 2018

 

Apple watch

 

Jakie funkcje będzie miał nowy Apple Watch?

 

Według zapowiedzi urośnie nie tylko ekran, ale również bateria. W dobie, gdy coraz więcej używamy przenośnych urządzeń większa moc w zegarku będzie bardzo przydatna. Ogniwo, które znajdzie się w tej baterii będzie trzeba gdzieś zmieścić. Dlatego też sam zegarek będzie musiał być większy.

Zobacz także: iPhone X - co ma telefon za 5 tysięcy złotych, czego nie mają inne?

Ostatnią rzeczą, jaką możemy spodziewać się po nowym czasomierzu Apple to większa liczba czujników. Analitycy przewidują, że aby ich umieszczenie miało sens musiałyby one służyć funkcjom zdrowotnym, m.in. pomiar pracy serca zbliżony do elektrokardiogramu czy nieinwazyjny monitor glukozy.  Wraz z nowym modelem spodziewamy się też nowego oprogramowania watch OS 5, być może ze specjalnie zaprojektowaną dla tego systemu aplikacją Spotify. Dla tradycjonalistów jest jednak dobra wiadomość. Stare modele mają pozostać w sprzedaży.

Nowe funkcje, to częstsze korzystanie z sieci. Do tego potrzeba jednak dużego transferu danych. Dlatego w ofercie Virgin Mobile gigadaje daje go bardzo dużo. Wybierz jeden z dostępnych planów w ofercie na 24 miesiące i zyskaj nawet 30 GB. Więcej na: https://virginmobile.pl/oferty/abonament/indywidualny

 

Zobacz także: Skanowanie twarzy zamiast odcisku palca

 

Ładowanie