24.06.2019
← Blog

Szybki i tani Internet mobilny do laptopa? Witaj w Virgin Mobile!

Internet do laptopa na kartę zamiast na abonament to dobra opcja dla tych, którzy nie chcą wiązać się długoterminową umową z dostawcą. Jaką ofertę wybrać? Oto najlepszy Internet bezprzewodowy do laptopa przygotowany przez operatora Virgin Mobile.

W dobie technologicznych nowinek dostęp do sieci jest tak niezbędny, a przy tym powszedni, jak posiadanie typowych udogodnień – ciepłej wody czy elektryczności. Posiadając przenośny Internet do laptopa, smartfona czy do tabletu nawet z dala od domu, w każdym miejscu i czasie możesz sprawdzić potrzebne informacje. Jak znaleźć ofertę atrakcyjną cenowo? Gdzie odnajdziesz najlepszy tani Internet bezprzewodowy do laptopa?


Internet LTE do laptopa w Virgin Mobile – mówisz, masz!

Jaki wybrać Internet na kartę do laptopa? To pytanie zadaje sobie z pewnością każdy, kto myśli o przenośnym i bezprzewodowym dostępie do sieci bądź z różnych powodów potrzebuje szybkiego transferu. Wśród wielu podobnych ofert na wyróżnienie zasługuje propozycja Virgin Mobile. Dlaczego? Oferta operatora to tani Internet do laptopa zarówno dla nowych, jak i stałych klientów w dwóch wariantach:

  • VIRGIN Net 60,
  • VIRGIN Net 120.

 

Na konkurencyjność obu pakietów wpływa kilka czynników. Pierwszy to niewątpliwie cena. Internet do laptopa bez abonamentu dla nowych klientów to 35 zł (60 GB) lub 50 zł (120 GB) za miesiąc. Jeszcze atrakcyjniejsza oferta jest przewidziana dla stałych klientów Virgin Mobile. W tym przypadku najtańszy Internet do laptopa to jedyne 25 zł (60 GB) lub 35 zł (120 GB) za miesiąc. Co jeszcze wyróżnia propozycję operatora na tle innych? Oprócz topowej taryfy jest to wielkość pakietu internetowego, szybkość transferu danych oraz zasięg sieci, o czym wielu klientom przy wyborze najlepszej oferty zdarza się zapominać.

*Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 29 zł.

Zobacz także: Duży wzrost wykorzystania Internetu mobilnego w Polsce​


Internet bezprzewodowy do laptopa na kartę bez długoterminowej umowy

Decydując się na Internet mobilny, zastanawiasz się, czy będziesz mógł korzystać z niego w każdym miejscu. Nie bez przyczyny możesz mieć wątpliwości, czy taka sytuacja jest w ogóle możliwa – nie raz zapewne zawiodły cię obietnice operatorów, którzy gwarantowali, że szybkość łącza nie zmieni się bez względu na okoliczności.

Dlatego nasz Internet bezprzewodowy na kartę do laptopa to zwyczajnie umowa bezterminowa – rezygnujesz z niej, kiedy chcesz bez żadnych konsekwencji i dodatkowych opłat. Warto natomiast pamiętać, że oferta Virgin Mobile dotyczy wyłącznie samej usługi przenośnego Internetu. Nie obejmuje możliwości wysyłania SMS-ów oraz wykonywania połączeń telefonicznych.


Internet na kartę do laptopa – jak to działa?

Internet mobilny na kartę to nic innego, jak Internet LTE, z którego możesz korzystać na każdym przenośnym urządzeniu. Warunek jest jeden – konieczna jest karta SIM w laptopie, dzięki której będziesz przesyłać sygnał sieci do innych sprzętów w ramach bezprzewodowego Internetu. Pamiętaj przy tym, że im więcej transferu udostępniasz, tym więcej zużywasz go w danym czasie.

Zobacz także: Czym jest tethering i jak z niego korzystać?


Internet do laptopa tylko w Virgin Mobile

Oferta Virgin Mobile to obecnie najtańsza i najbardziej elastyczna propozycja na rynku. Internet mobilny do laptopa bez umowy długoterminowej, przystępna cena, świetny zasięg oraz pojemność, która pozwoli ci wspólnie z rodziną organizować filmowe maratony to zalety, które powinny przeważyć przy dokonywaniu wyboru. Niezależnie od tego, czy korzystasz z transferu jedynie w domu, czy też w trakcie podróży, spotkania biznesowego, a nawet relaksując się na świeżym powietrzu, duża paczka Internetu od Virgin Mobile będzie strzałem w dziesiątkę.

Ładowanie